تفاوت پدکولر گلخانه با سیستم پد و فن

تفاوت پدکولر گلخانه با سیستم پد و فن

تفاوت پدکولر گلخانه با سیستم پد و فن

برای سرمایش گلخانه‌ها، پدکولر گلخانه یکی از مهم ترین و البته مطمئن ترین سیستم‌ها است. پد کولر گلخانه‌ای سرماسان جایگزین پد و فن کولر است که مناسب ترین گزینه جهت سرمایش یکنواخت فضای سالن گلخانه می‌باشد.

شرکت سرماسان تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های سرمایشی در ایران می‌باشد که دستگاه «پدکولر گلخانه» را با طراحی زیبا و متنوع جهت سرمایش یکنواخت برای استفاده در انواع سالن‌های گلخانه‌ای در کشت‌های آب و هوایی مختلف تولید و عرضه می‌نماید.

مزیت‌های پدکولر گلخانه‌ ای سرماسان

از جمله مزایای پد کولر سرماسان، که آن را نسبت به دیگر برندها متمایز کرده است، «کاهش چشم‌گیر دمای سالن»، «پرتاب هوای ایده‌آل تا ۴۰ متر»، «افزایش رطوبت سالن گلخانه تا ۶۰ درصد»، «کاهش مصرف آب و برق نسبت به سایر سیستم‌های سرمایشی»، «گردش و توزیع یکنواخت هوا در سالن»، «افزایش بهره‌وری و کیفیت محصول» و… می‌باشد.

DSC 3681 1024x683 - تفاوت پدکولر گلخانه با سیستم پد و فن
نمونه پدکولر گلخانه ای سرماسان

برخی از تفاوت‌های پدکولر گلخانه ای سرماسان با سیستم پد و فن :

  • حذف هزینه‌های اولیه لوله‌کشی و استخر و پمپ آب در پد کولرهای گلخانه‌ای سرماسان
  • کاهش مصرف آب تا 50% نسبت به سیستم پد و فن برای سرمایش گلخانه
  • کاهش مصرف برق تا 20% با کاهش تعداد فن نسبت به سیستم پد و فن
  • پرتاب هوای ایده‌آل پد کولرهای گلخانه‌ای نسبت به سیستم پد و فن
  • کاهش هزینه‌های ثانویه (تعمیر و نگهداری، تعویض پد و…)

لازم به ذکر است، با توجه به دیگر سیستم‌های موجود در بازار، می‌توان متوجه شد پد کولرهای گلخانه‌ای سرماسان بهترین و مدرن‌ترین گزینه برای سرمایش گلخانه می‌باشد، که توسط مهندسان ایرانی با بهترین قطعات و در کیفیتی عالی تولید و عرضه می‌شود و توانسته پاسخ بسیاری از مشکلات گلخانه‌داران در زمینه سرمایش گلخانه را بدهد.

** مجله سرماسان را دنبال کنید **

یک نیاز مبرم دیگر سالن‌های گلخانه‌ای، گرمایش آن و استفاده از تجهیزات مرغوب است. شرکت گرماسان مدرن‌ترین و با اعتبارترین، برند فعال در این حوزه می‌باشد که سیستم‌های «هیتر تابشی لوله‌ای» و «کوره هوای گرم» را جهت گرمایش فضای گلخانه تولید و عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید «مجله گرماسان» را دنبال کنید.

خرید پدکولر گلخانه

برای خرید پدکولر گلخانه ای مناسب که بتواند نیازهای شما را تماما برآورده نماید نیاز است تا یک محصول باکیفیت خریداری کنید. شرکت سرماسان این اطمینان را می‌دهد که پدکولر گلخانه ای خود را در بهترین کیفیت دریافت کرده و با ارائه ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش خیال شما را بابت هرگونه مشکلی راحت می‌نماید. تماس با ما

مشاوره رایگان : ۰۲۱۲۲۲۲۹۱۷۶
امتیاز دهید
X