تغییری که به گلخانه شما لازمه! فن سیرکوله، کلید بهبود تنوع و زیبایی گلهای شما

سیرکوله گلخانه - فن سیرکوله

فن سیرکوله

شرکت سرماسان عرضه کننده مدرن‌ترین دستگاه‌های «فن سیرکوله» با بهترین کیفیت برای انواع گلخانه‌ها، مرغداری‌ها، سالن‌های کشت و… می‌باشد. 

فن تهویه گلخانه سرماسان باعث ایجاد هوای تازه و سالم در داخل گلخانه شما می‌شود. این فن به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمان که خواستید، هوای گلخانه را تازه و سالم نگه دارید. با استفاده از این فن، در مقایسه با فن های معمولی، از مصرف انرژی کمتری برخوردار خواهید بود. همچنین، این فن با صدای کمتری کار می‌کند و به شما کمک می‌کند که به طور مداوم در محیطی آرام و دلپذیر کار کنید. در نهایت، با داشتن فن تهویه گلخانه سرماسان می‌توانید بهترین شرایط را برای رشد و نمو گیاهان خود ایجاد کنید.

tell 1 1024x102 - فن سیرکوله
1E0A8671 1024x683 - فن سیرکوله

آیا میدانید فن سیرکوله گلخانه باعث باروری خاک شما خواهد شد؟

 اینجاست که سرماسان به کمک شما می‌آید! با نصب این فن سیرکوله، هوا در گلخانه شما بسیار مناسب خواهد شد و از طریق جریان هوای ایجاد شده توسط فن، خاک شما با تغذیه مناسب و از آلودگی های زیادی که می‌تواند در هوا وجود داشته باشد، محافظت خواهد شد. با این حرکت، شما می‌توانید در محیطی سالم و خوشبو، محصولاتی با کیفیت بالا برداشت کنید. بنابراین جهت افزایش باروری خاک، فن سیرکوله سرماسان یک انتخاب عالی برای گلخانه های شماست!

tell 1 1024x102 - فن سیرکوله
7 1024x576 - فن سیرکوله

فن سیرکوله در کجا استفاده میشود؟

فن سیر کوله، که به آن به صورت خلاصه جت فن نیز گفته می‌شود، در واقع وسیله ای است برای جابجایی و بهینه سازی جریان و دمای هوا در فضاهای بزرگ. به عبارت دیگر، این فن یک نوع هواکش قدرتمند می‌باشد. استفاده از فن سیر کوله باعث می شود هوا به طور یکنواخت جریان یابد و به گیاهان و حیوانات در سالن‌های رشد، کمک می‌کند تا رشد بهتری داشته باشند. همچنین، این فن موجب جلوگیری از تغییرات دما و رطوبت در سالن‌های رشد می‌گردد.تهویه مناسب در مکان‌های بسته و صنعتی، مانند گلخانه‌ها، سالن‌های کشت قارچ، دامداری ها و غیره، برای سلامتی گل و گیاهان، بهبود رشد محصولات گلخانه ای بسیار مهم می‌باشد. به همین منظور، سیستم‌های مختلفی برای تهویه محیط تولید شده است.

فن سیرکوله و تامین اکسیژن

سیستم‌های متنوعی در این راستا تولید شده‌اند زیرا برخی محصولات و گیاهان به دمای هوا و میزان رطوبت حساس می‌باشند، که فن سیر کوله یکی از این سیستم‌ها می‌باشد. انجام مناسب تهویه برای گلخانه و سالن‌های مورد نیاز به تهویه، استفاده از فن سیر کوله می‌تواند باعث تعدیل دما، کنترل میزان رطوبت محیط در فصل‌های گرم و سرد سال شود همچنین تامین اکسیژن و کربن دی اکسید مورد نیاز گیاهان را نیز در پی خواهد داشت.
علاوه بر موارد بالا استفاده از فن سیر کوله جهت تهویه محیط‌های بسته عامل مهمی در جلوگیری از شیوع بیماری‌های باکتریایی، قارچی و حتی آفت‌ها بحساب می‌اید.

از دیگر قابلیت های فن سیر کوله می‌توان به پمپاژ هوای گرم و یا هوای تازه از سمتی به سمت دیگر اشاره نمود. این دستگاه قابلیت مکش هوای پشت خود و پمپاژ آن به طرف جلو را داراست (البته میزان مکش و پمپاژ در انواع مختلف این محصول متفاوت است).

tell 1 1024x102 - فن سیرکوله
1E0A9536 1024x683 - فن سیرکوله

محل نصب فن سیرکوله سرماسان

محل نصب فن‌های سیرکوله در ارتفاعات بالای گلخانه یا سالن است که فرم قرارگیری آن‌ها بصورت چسبیده یا آویزان از سقف می‌باشد.
از فن‌های سیر کوله بیشتر بعنوان یک ابزار کمکی برای سیستم‌های تهویه اصلی استفاده می‌کنند. در نتیجه این فن‌ها باعث جبران افت فشار سیستم‌های تهویه اصلی می‌شوند که این امر موجب بهبود عملکرد و افزایش بازدهی سیستم تهویه موجود می‌شود.
همچنین معمولا سنسورهای دمایی در سالن‌ها در ارتفاع پایین نصب می‌شود بنابراین سیستم‌های گرمایشی در فصل زمستان دیرتر خاموش می‌شود و همین امر باعث افزایش مصرف سوخت و در نتیجه افزایش هزینه‌های جاری خواهد شد. نصب فن سیر کوله در سالن ها موجب می‌شود که هوای گرم از بالای سالن در کل محوطه از فضا در گردش باشد و به طور یکنواخت جریان یابد.

tell 1 1024x102 - فن سیرکوله

کاربرد های فن سیرکوله گلخانه

 

  • گلخانه‌ها
  • سالن‌های کشت قارچ
  • سالن‌های پرورش دام و طیور
  • تهویه‌ی طولی در تونل‌ها
  • تهویه سوله‌ها
  • تهویه پارکینگ‌ها
  • استفاده از آن برای ایجاد جریان هوا برای کاربری ‌های خاص

مشخصات فن سیرکوله سرماسان

circulation fan - فن سیرکوله
tell 1 1024x102 - فن سیرکوله
X