محصولات

سیستم‌های سرمایشی شرکت سرماسان مختص به کارخانه جات، سوله، انبار، گلخانه، مرغداری و … تمامی فضاهای نیاز به سرمایش و تهویه طراحی شده‌اند که با بهترین کیفیت قطعات و بهترین خدمات برای مشتریان ارائه می‌شود.

کولر صنعتی آکسیال

کولر آکسیال 1 - محصولات
کولر آکسیال
قبلی
بعدی

کولر صنعتی سلولزی آکسیال سرماسان در مدل های مختلفی در بازار موجود هستند که همین تنوع موجب انتخاب بهتر برای کاربران می‌شود. آن‌ها می‌توانند براساس سلیقه و نیاز خود مدل مناسب کولر آکسیال آبی سرماسان را تهیه نمایند.

  • تمامی قطعات و پروانه های استفاده شده در کولر آکسیال آبی از فناوری های جدید و طراحی به روز استفاده می کنند. این عامل سبب می شود کولر آکسیال آبی علاوه بر داشتن توان تولیدی بالا، مصرف انرژی بسیار کمی داشته باشند و بیشتر آن‌ها نیز از بازده انرژی رده بالا یا همان A پیشتیبانی می‌کنند. از طرف دیگر نیز استفاده از طراحی جدید موجب شده مصرف آب کولر آکسیال آبی نیز به میزان چشمگیری کاهش یابد.
  • استفاده از فن‌های آکسیال موجب شده تعمیر و نگهداری کولر آکسیال آبی نیز بسیار آسان و ساده باشد. تمامی مدل‌های آکسیال ساختار ساده‌تر و تعمیر پذیری بهتری دارند که این مدل را از نظر نگهداری طولانی مدت در شرایط بهتری قرار می‌دهد.
  • تمامی مدل های کولر آکسیال آبی از قطعات با کیفیت ساخته می‌شوند. تمامی مدل‌های کولر آکسیال آبی از مواد اولیه با کیفیت و یا آهن با پوشش رنگ کوره‌ای ساخته می‌شوند و همین عامل موجب شده هم در مدل‌های قابل حمل وزن کمتری داشته باشند و هم طول عمر دستگاه به میزان چشمگیری افزایش یابد.

کولر صنعتی سلولزی آکسیال سرماسان در مدل های مختلفی در بازار موجود هستند که همین تنوع موجب انتخاب بهتر برای کاربران می شود. آن ها می توانند بر اساس سلیقه و نیاز خود مدل مناسب کولر آکسیال آبی سرماسان را تهیه نمایند.
شما میتوانید به راحتی از فروشگاه سرماسان خرید نمائید.

 

کولر سانتریفیوژ

کولر سانتریفیوژ 2 1 - محصولات
کولر آکسیال
قبلی
بعدی

کولر صنعتی سانتریفیوژ یکی از انواع کولرهای تبخیری می‌باشد که اساس کار این کولرها بر اساس تبخیر آب استوار است.

با توجه به اینکه کولر سانتریفیوژ در ایران، در ظرفیت‌های خانگی و کم به صورت بسیار تولید و عرضه می‌شود، خلاء وجود کولر صنعتی سانتریفیوژ با ظرفیت بالا احساس می‌شد که شرکت سرماسان اقدام به تولید این کولرهای صنعتی آبی در ظرفیت‌های بالا (تا ۶۰.۰۰۰M3/h) نموده است.

لازم به ذکر است که این کولرهای سرماسان مدرن‌ترین و باکیفیت‌ترین کولرهای داخل کشور است.

کولرهای صنعتی سانتریفیوژ، برای سرمایش سالن‌های صنعتی و ورزشی، تامین همزمان سرمایش چندین واحد اداری، سرمایش مجتمع‌ها، ویلاها، سوله و انبارها، مساجد و حسینه‌ها و… بهترین گزینه می‌باشد.

مناسب جهت استفاده در هرگونه فضای بزرگ و صنعتی مانند: سوله‌های صنعتی، کارگاه‌ها، کارخانه‌ها‌، مساجد، ادارات، سینماها، انبارها،فروشگاه‌های بزرگ

این کولر به جای استفاده از پوشال‌های معمولی به عنوان واسط تبخیری، از پدهای سلولزی که راندمان خنک‌سازی را افزایش می‌دهند بهره می‌برد.

نکته قابل توجه این است که کولرهای سانتریفیوژ سرماسان در ظرفیت‌های مختلفی از جمله ۱۳۰۰۰، ۲۶۰۰۰، ۳۲۰۰۰ ، ۶۰۰۰۰ تولید و عرضه می‌شود.

شما میتوانید به راحتی از فروشگاه سرماسان خرید نمائید.

فن تهویه

ف - محصولات
کولر آکسیال
قبلی
بعدی

فن تهویه یکی از بی‌نظیر‌ترین محصولات شرکت سرماسان می‌باشد، سرماسان عرضه کننده مدرن‌ترین دستگاه‌های «فن تهویه گلخانه‌ای» با بهترین کیفیت می‌باشد.  این شرکت که بیش از ۱۵ سال تجربه موفق در طراحی، تولید و اجرای مدرن‌ترین سیستم‌های سرمایشی کشور نظیر انواع کولر صنعتی آکسیال، کولر صنعتی سانتریفیوژ و سیستم مه‌پاش را دارد، با توجه به نیاز کشور به «فن تهویه ۱۴۰ و فن تهویه ۱۰۰»، اقدام به تولید این دستگاه نموده است تا نیازهای گلخانه‌داران را تامین نماید.

سیستم «فن تهویه» با طراحی زیبا و متنوع جهت سرمایش یکنواخت برای استفاده در انواع سالن‌های گلخانه‌ای، مرغداری و صنعتی تولید و عرضه می‌شود.

فن اگزاست یا فن تهویه با توجه به وجود گرما و رطوبت بالا در فضای بسته همچون گلخانه و مرغداری، نقش بسیار مهم و بسزایی دارد که به منظور تهویه و خارج کردن گرما و رطوبت از داخل سالن، به‌کار می‌رود که بدین وسیله اکسیژن تازه که عامل موثری در رشد گیاهان می‌باشد وارد سالن می‌گردد.

شما میتوانید به راحتی از فروشگاه سرماسان خرید نمائید.

سیستم مَه پاش

a7e2d041946bacb7a20785d4cbc5f47e - محصولات
کولر آکسیال
قبلی
بعدی

سیستم‌های مه پاش که با نام فوگر (fogger) نیز شناخته می‌شود، ابزاری می‌باشد که جهت تامین رطوبت و خنک کردن فضاهای بزرگ همچون گلخانه‌ها به‌ کار می‌رود. البته این دستگاه در محیط‌های صنعتی، سوله‌ها، کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها و… نیز به قابل استفاده می‌باشد.

سیستم‌های مه پاش به دلیل کنترل مناسب دما و همچنین تامین رطوبت کافی در فضاهایی همچون گلخانه‌ها به عنوان یک عنصر اصلی به کار می‌روند چرا که این مکان‌های سربسته، در روزهای گرم سال با مشکل افزایش دما و کمبود رطوبت مواجه هستند و بدین وسیله بازدهی خود را افزایش خواهند داد. به همین منظور در فضاهای بسته هدف سیستم مه پاش خنک کردن و تأمین رطوبت محیطی مثل گلخانه‌هاست. از سویی دیگر در فضای باز هدف از ایجاد سیستم مه پاش، تنها خنک کردن و شاداب کردن محیط  و اطرافیان است.

در خصوص نوع کار این سیستم باید گفت، ذرات پودری آب رطوبت هوا را گرفته و خود تبخیر شده و باعث خنک‌سازی می‌شود. این کار توسط نازل‌های متصل به شلنگ‌های تحت فشار انجام می‌شود.

شرکت شایانیر صنعت آرتان با نام تجاری سرماسان تولیدکننده و مجری سیستم‌های مه پاش در کشور می‌باشد كه با کیفیت ترین تجهیزات و قطعات سیستم مه پاش را جهت مصارف مختلف با کارائی فوق‌العاده بالا عرضه می‌نماید.

نصب بسیار سریع بدون محدودیت در مساحت و با قابلیت توسعه، راندمان بالا، قیمتی باور نکردنی با عمر مفید بسیار طولانی فقط بخشی از مزایای سیستم مه پاش سرماسان می‌باشد.

شما میتوانید به راحتی از فروشگاه سرماسان خرید نمائید.

پد کولر

کولر آکسیال 1 - محصولات
کولر آکسیال

شرکت سرماسان عرضه کننده مدرن‌ترین دستگاه‌های «پد کولر» با بهترین کیفیت برای انواع سالن‌های گلخانه‌ای می‌باشد.

پد کولرهای گلخانه‌ای سرماسان بهترین گزینه جهت سرمایش محیط گلخانه است که در ظرفیت‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود. سرماسان مفتخر است به عنوان اولین شرکت تولید کننده سیستم‌های سرمایشی، این پدکولرها را در گلخانه‌ها در انواع شرایط اقلیمی استفاده کند. به طوری که از جنوبی‌ترین مناطق گلخانه‌ای کشور در شهر رودان تا مناطق شمالی کشور در گرگان و تبریز و همچنین مناطق خشک و گرمسیری مرکزی کشور با اقبال بسیار خوب گلخانه داران روبرو شده است.

گلخانه‌ها به سیستم‌های خنک کننده به اندازه سیستم گرمایشی نیاز دارند. نیاز به سرمای مناسب زمانی اتفاق می‌افتد که میانگین دمای روزانه برای عملکرد مناسب محصولات بسیار بالا باشد. در این صورت خنک کردن گلخانه تنها راه سالم ماندن محصولات داخل گلخانه است. سرمایش گلخانه گرانتر از گرم کردن گلخانه است. بنابراین سرمایه گذاری در خرید سیستم خنک کننده باید یک تصمیم خوب در نظر گرفته شود. روش خنک کننده ترجیحی برای گلخانه از طریق خنک سازی تبخیری است.

شما میتوانید به راحتی از فروشگاه سرماسان خرید نمائید.

فن سیرکوله

فن سیرکوله سرماسان - محصولات
کولر آکسیال

فن سیر کوله که به آن اصطلاحا جت فن هم گفته می‌شود در واقع جهت جابجایی و یکنواخت سازی جریان و دمای هوا در فضاهای بزرگ است. در واقع فن سیرکوله یک هواکش قدرتمند محسوب می‌شود. استفاده از فن سیر کوله باعث می‌شود هوا در سالن‌های رشد برای گیاهان و یا حتی حیوانات بطور یکنواخت جریان یابد. استفاده از این فن‌ها از تغییرات دما و رطوبت به طور ناگهانی جلوگیری می‌کند.
تهویه مناسب برای محیط‌‌های بسته و صنعتی مانند گلخانه‌ها، سالن‌های کشت قارچ، دامداری‌ها و… امری بسیار مهم برای سلامت گیاهان و قارچ‌ها و بهبود رشد محصولات گلخانه‌ای می‌باشد. سیستم‌های متنوعی در این راستا تولید شده‌اند زیرا برخی محصولات و گیاهان به دمای هوا و میزان رطوبت حساس می‌باشند، که فن سیر کوله یکی از این سیستم‌ها می‌باشد. انجام مناسب تهویه برای گلخانه و سالن‌های مورد نیاز به تهویه، استفاده از فن سیر کوله می‌تواند باعث تعدیل دما، کنترل میزان رطوبت محیط در فصل‌های گرم و سرد سال شود همچنین تامین اکسیژن و کربن دی اکسید مورد نیاز گیاهان را نیز در پی خواهد داشت.
علاوه بر موارد بالا استفاده از فن سیر کوله جهت تهویه محیط‌های بسته عامل مهمی در جلوگیری از شیوع بیماری‌های باکتریایی، قارچی و حتی آفت‌ها بحساب می‌آید.

شما میتوانید به راحتی از فروشگاه سرماسان خرید نمائید.

فن تهویه گلخانه 300x196 - محصولات
مجله سرماسان
e97f428bd2b6728c66b31b4d15c16fd5?s=128&r=g&d=mm - محصولات

خرید و مشخصات انواع فن تهویه

تهویه محیط‌های صنعتی، کارگاهی و گلخانه‌ها با فن دمنده برای تهویه هوا و تامین دمای لازم در محیط‌های تولیدی و صنعتی و همچنین تهویه سالن‌های

ادامه مطلب »

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

281140182 706275907458875 4838672880945226498 n - محصولات
پست کولر آکسیال بهترین نوع کولر آبی صنعتی با برند سرماسان مجهز به فن آکسیال و دارای پد سلولزی با کیفیت و توان خنک کنندگی بالا در ظرفیت‌های 40.000 مترمکعب بر ساعت 50.000 مترمکعب بر ساعت تولید و عرضه می‌شود. این نوع کولرهای صنعتی به دلیل نوع طراحی منحصر به فرد کاربردهای متنوع و مناسب برای سالن‌های صنعتی، کارخانه‌ها، سوله‌ها، کارگاه‌ها، گلخانه‌ها و سالن‌های پرورش قارچ، مرغداری‌ها و دامداری‌ها، سالن‌های ورزشی و تمامی سالن‌های یکپارچه و بزرگ می‌باشد. قابلیت هوادهی از جهات مختلف شامل: • هوادهی از بالا (کولرهای صنعتی اکسیال بالا زن) • هوادهی از پایین (کولرهای صنعتی اکسیال پایین زن) • هوادهی از وجوه کناری (کولرهای صنعتی اکسیال ساده) ________________________________________________ ✅انواع کوره های هوای گرم ✅انواع پد کولرها ✅سیستم گرمایش تابشی ✅انواع مه پاش های صنعتی 🌍www.garmasun.com telegram : https://t.me/Garmasunradiant Twitter : @garmasun_co @garmasun @sarmasaan #کولر #صنعتی #کار #گلخانه #سالن #سوله #خُنک #سرمایشی #سرمایش #بصرفه #کولر_صنعتی @garmasun @sarmasaan
5 روز پیش
View on Instagram |
1/9
279895919 748794099837703 1345961038468699824 n - محصولات
" کولر صنعتی سانتریفیوژ " 🔷 رایج‌ترین گزینه برای سرمایش سالن‌های یک پارچه نظیر #گلخانه‌ها کارخانجات، مساجد، پاساژها و… #کولر_صنعتی می‌باشد که پایه و اساس کار این کولرها با عمل تبخیر آب می‌باشد. یعنی #کولرآبی #صنعتی در درجه حرارت بالا گرمای آن مکان را گرفته و از آن برای تبخیر کردن آب درون آن استفاده می‌کند. 🔷 با توجه به فراوانی تولید #کولر_سانترفیوژ خانگی با ظرفیت‌های کم و خلا وجود کولرهای سانترفیوژ ظرفیت بالاتر، #سرماسان اقدام به تولید این نوع کولرها در ظرفیت صنعتی تا m3/h 50000 نموده است. 🔷 برای #سرمایش سالن‌های صنعتی و… سرمایش موضعی توسط کانال کشی، تامین همزمان سرمایش چندین واحد اداری، تجاری و آموزشی، این کولرها بهترین گزینه است. همچنین این کولرها جهت تامین سرمایش نیازمند کانال کشی می‌باشند. مزایای کولر صنعتی سانتریفیوژ - بهره وری در مصرف انرژی - قابلیت کانال‌کشی از دریچه کولر - فولی آلومینیومی بسیار مستحکم با مغزی چدنی - یاتاقان های کره‌ای گریس خورده مرغوب و با کیفیت - قابلیت نصب سیستم کنترلی و ریموت کنترل از راه دور - بدنه از گالوانیزه ضخیم و شاسی‌کشی قدرتمند و مقاوم 🔰 برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و آشنایی با دیگر محصولات، پاسخگوی شما عزیزان هستیم. "سرماسان، انتخاب اول برندها" ☎️ شماره تماس: 22229176 (021) 📲 برای اطلاعات بیشتر به دایرکت مراجعه کنید. @hassan_reyvandi #گلخانه‌ #سیستم‌های_سرمایشی #گلخانه_داران #گلخانه_هوشمند #کشاورزان #گلخانه_ایران #تولیدکننده #کولر_گلخانه #گرماتاب #کولر #کولر_سلولزی #پدکولر #دایرکت #انتخابات_۱۴۰۰ #حسن_ریوندی #سرما #کولر #تهران#ایران #کشاورزی_نوین #کشاورزی_مدرن #کشاورزی_آنلاین #اخبارایران
2 هفته پیش
View on Instagram |
2/9
279073627 1994096544108158 7977185534825886663 n - محصولات
❄ سیستم مه‌پاش گلخانه ❄ 🔷 سیستم مه‌پاش گلخانه یک نوع سرمایشی است و همانند سیستم پد و فن، معروف به سیستم خنک‌کننده تبخیری می‌باشد. دستگاه #مه_پاش گلخانه از بهترین روش‌های سرمایشی است که از بازده‌ی بالایی برخوردار است و به همین دلیل به رطوبت‌ساز نیز مشهور می‌باشد. 🔷 در سیستم مه پاش گلخانه، آب به صورت قطرات خیلی ریز تشکیل می‌شود. در این سیستم مه ساز آب روی سطح گیاه یا کف نمی‌نشیند چون قبل از اینکه ذرات به سطح برسند به علت بسیار ریز بودن، کاملا و خیلی سریع تبخیر می‌شوند. 🔷 بنابراین بدون خیس شدن گیاهان، گرمای گلخانه را جذب می‌کنند و باعث خنک شدن محیط و محصول می‌شوند. هر چه قطر ذرات آب تولید شده توسط سیستم مه پاش ریزتر و کوچک‌تر باشد، تبخیر ذرات بیشتر و سریع‌تر بوده و بازده سیستم مه پاش یا دستگاه مه پاش بیشتر می‌شود. 🔰 برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. کارشناسان سرماسان، آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند. ☎️ شماره تماس: 22229176 (021) 📲 اطلاعات بیشتر در دایرکت #مه‌پاش #خنک_کننده #پدوفن #سرمایش_گلخانه #گلخانه‌ #گلخانه_داران #کشاورزی_مدرن #کشاورزی_ارگانیک #گرمایش_گلخانه #سرمایشی #کشاورزان #آب #گیاهان #محصولات_کشاورزی #محصولات_گلخانه_ای #ویژه #دشت #سرماسان #تهویه_گلخانه #خنک #مه #مه_پاش #گلخانه #سرماسان #طراوت #رطوبت
4 هفته پیش
View on Instagram |
3/9
278592974 345129987592198 2742880240095497844 n - محصولات
" کولر صنعتی سانتریفیوژ " 🔷 رایج‌ترین گزینه برای سرمایش سالن‌های یک پارچه نظیر #گلخانه‌ها کارخانجات، مساجد، پاساژها و… #کولر_صنعتی می‌باشد که پایه و اساس کار این کولرها با عمل تبخیر آب می‌باشد. یعنی #کولرآبی #صنعتی در درجه حرارت بالا گرمای آن مکان را گرفته و از آن برای تبخیر کردن آب درون آن استفاده می‌کند. 🔷 با توجه به فراوانی تولید #کولر_سانترفیوژ خانگی با ظرفیت‌های کم و خلا وجود کولرهای سانترفیوژ ظرفیت بالاتر، #سرماسان اقدام به تولید این نوع کولرها در ظرفیت صنعتی تا m3/h 50000 نموده است. 🔷 برای #سرمایش سالن‌های صنعتی و… سرمایش موضعی توسط کانال کشی، تامین همزمان سرمایش چندین واحد اداری، تجاری و آموزشی، این کولرها بهترین گزینه است. همچنین این کولرها جهت تامین سرمایش نیازمند کانال کشی می‌باشند. مزایای کولر صنعتی سانتریفیوژ - بهره وری در مصرف انرژی - قابلیت کانال‌کشی از دریچه کولر - فولی آلومینیومی بسیار مستحکم با مغزی چدنی - یاتاقان های کره‌ای گریس خورده مرغوب و با کیفیت - قابلیت نصب سیستم کنترلی و ریموت کنترل از راه دور - بدنه از گالوانیزه ضخیم و شاسی‌کشی قدرتمند و مقاوم 🔰 برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و آشنایی با دیگر محصولات، پاسخگوی شما عزیزان هستیم. "سرماسان، انتخاب اول برندها" ☎️ شماره تماس: 22229176 (021) 📲 برای اطلاعات بیشتر به دایرکت مراجعه کنید. #گلخانه‌ #سیستم‌های_سرمایشی #گلخانه_داران #گلخانه_هوشمند #کشاورزان #گلخانه_ایران #تولیدکننده #کولر_گلخانه #گرماتاب #کولر #کولر_سلولزی #پدکولر #دایرکت #انتخابات_۱۴۰۰ #تابستان #سوله_صنعتی #ایران #کشاورزی_نوین #کشاورزی_مدرن #کشاورزی_آنلاین #اخبارایران #گرما #کولر #صنعتی
1 ماه پیش
View on Instagram |
4/9
277902336 125940129802017 5824937961008486825 n - محصولات
کولر صنعتی سرماسان مناسب گلخانه، کارخانه، سوله و انبار با گارانتی و خدمات پس از فروش @sarmasaan
2 ماه پیش
View on Instagram |
5/9
277702251 698794541404466 2263577674180689725 n - محصولات
مصاحبه با یکی از گلخانه داران در منطقه نسیم آباد اصفهان نمونه نصب کولرهای صنعتی سرماسان برای گلخانه داران یکی از بهترین تجهیزات سرمایشی می‌باشد که به تقویت و طراوت محصولات کمک بی نظیر میکند و تمام دغدغه های گلخانه داران نظیر خرابی محصول و دیر به ثمر رسیدن را از بین میبرد برای اطلاعات بیشتر درمورد کولر های صنعتی سرماسان میتوانید به مجله سرماسان مراجعه بفرمائید Https://www.sarmasaan.com
2 ماه پیش
View on Instagram |
6/9
275405082 453879033144515 2037008922725629021 n - محصولات
اهمیت سیستم گرمایش گلخانه، زمانی مشخص می‌شود که بدانیم گرما چه اثری بر روی رشد گیاهان دارد. گیاهان برای رشد کردن به فاکتورهای بسیار گوناگون و مختلفی نیاز دارند. یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که بر رشد گیاهان و میزان محصول تولید شده اثر می‌گذارد میزان دمای محیط گلخانه است. معمولاً هیچ گیاهی پیدا نمی‌شود که در دمای بسیار پایین بتواند رشد کند و زنده بماند. حداقل دمای موردنیاز برای رشد گیاهان، باید فراهم باشد. سیستم گرمایش و سرمایش گلخانه، در فصل سرد و گرم سال وظیفه ایجاد این حداقل دما را برعهده دارد. البته هرچند گیاهان به گرما و سرما برای رشد کردن نیاز دارند اما این گزاره علمی نباید سبب شود تا تصور کنید هر چه دمای محیط افزایش پیدا کند رشد گیاهان نیز بیشتر خواهد شد. در نتیجه سیستم گرمایش و سرمایش گلخانه‌ها باید به نحوی تعبیه شده باشند تا بتوانند دمای گلخانه را کنترل کرده و از افزایش یا کاهش بیش از حد دما، جلوگیری کنند. ما در سرماسان نسبت به فضای گلخانه شما بهترین معیار رو برای تجهیز گلخانه شما انجام میدیم ________________ ✅انواع کولر صنعتی ✅انواع پد کولر ✅سیستم خنک کننده ✅انواع مه پاش های صنعتی 🌍www.SARMASAAN.com فروشگاه 🌍www.garmasarma-shop.com telegram : https://t.me/Garmasunradiant Twitter : @garmasun_co @garmasun @sarmasaan #کولر #صنعتی #کار #گلخانه #سالن #سوله #خُنک #سرمایشی #سرمایش #بصرفه#کولرگازی #اکسیال #آکسیال_فن#کولر_گازی #کولرآبی @garmasun @sarmasaan
2 ماه پیش
View on Instagram |
7/9
275158534 427318912530327 7771769045677766279 n.webp?stp=dst jpg& nc cat=109&ccb=1 7& nc sid=8ae9d6& nc ohc=lpziai7WtfoAX otiS9& nc ht=scontent frx5 2.cdninstagram - محصولات
275144588 1416626462073861 2937400675066035332 n.webp?stp=dst jpg& nc cat=111&ccb=1 7& nc sid=8ae9d6& nc ohc=MJj5jrVWlq4AX vBzh8& nc ht=scontent frx5 2.cdninstagram - محصولات
275269402 690900331944445 1073808335753848845 n.webp?stp=dst jpg& nc cat=105&ccb=1 7& nc sid=8ae9d6& nc ohc=cri hhXdEEgAX8OzkqX& nc ht=scontent frx5 2.cdninstagram - محصولات
پنکه‌های مه ساز یا میست فن (پنکه مه پاش سرماسان) با قابلیت اسپری آب با اندازه‌های مختلف و در مدل‌های ایستاده و دیواری با حجم‌های مختلف آب و قدرت بسیار بالا می‌باشد. این پنکه‌ها برای کلیه فضاهای باز، مساجد، حسینیه‌ها، سالن‌های پذیرایی، باغ، رستوران، کافی شاپ، سالن های ورزشی، ویلا، باغچه و حیاط، کنار استخر، آلاچیق، گلخانه، سالن و تالار، کارگاه و سوله های تولیدی و … بسیار ایده آل است. ✅انواع کوره های هوای گرم ✅انواع پد کولرها ✅سیستم گرمایش تابشی ✅انواع مه پاش های صنعتی 🌍www.SARMASAAN.com فروشگاه 🌍www.garmasarma-shop.com telegram : https://t.me/Garmasunradiant Twitter : @garmasun_co @garmasun @sarmasaan #کولر #صنعتی #کار #گلخانه #سالن #سوله #خُنک #سرمایشی #سرمایش #بصرفه#کولرگازی #اکسیال #آکسیال_فن#کولر_گازی #کولرآبی @garmasun @sarmasaan
3 ماه پیش
View on Instagram |
8/9
274539660 2384027671728348 615417457504832751 n - محصولات
فن و پد گلخانه یکی از تجهیزات کاربردی در گلخانه‌ها می‌باشد، زیرا هوای داخل گلخانه را به صورت واقعی به حرکت در می‌آورد و باعث جابجایی هوا، تامین اکسیژن و رطوبت لازم جهت رشد محصولات می‌شود. همچنین استفاده از فن تهویه گلخانه باعث می‌شود گرمای داخل گلخانه از بین رفته و حشرات و آفت‌ها را نیز دور می‌کند. ✅انواع کوره های هوای گرم ✅انواع پد کولرها ✅سیستم گرمایش تابشی ✅انواع مه پاش های صنعتی 🌍www.SARMASAAN.com فروشگاه 🌍www.garmasarma-shop.com telegram : https://t.me/Garmasunradiant Twitter : @garmasun_co @garmasun @sarmasaan #کولر #صنعتی #کار #گلخانه #سالن #سوله #خُنک #سرمایشی #سرمایش #بصرفه#کولرگازی #اکسیال #آکسیالفن#کولرگازی #کولرآبی @garmasun @sarmasaan
3 ماه پیش
View on Instagram |
9/9
X