۶ مزیت «فن تهویه ۱۴۰» سرماسان

۶ مزیت «فن تهویه ۱۴۰» سرماسان

شرکت سرماسان که بیش از ۱۰ سال تجربه موفق در طراحی، تولید و اجرای مدرن‌ترین سیستم‌های سرمایشی کشور نظیر انواع کولر صنعتی آکسیال، کولر صنعتی سانتریفیوژ و سیستم مه‌پاش را دارد، با توجه به نیاز کشور به «فن تهویه ۱۴۰»، اقدام به تولید این دستگاه نموده است.

سرماسان دستگاه «فن تهویه» را در دو مدل فن ۱۰۰ و ۱۴۰ با طراحی زیبا و متنوع جهت سرمایش یکنواخت برای استفاده در انواع سالن‌های گلخانه‌ای، مرغداری و صنعتی تولید و عرضه می‌نماید.

فن اگزاست یا فن تهویه با توجه به وجود گرما و رطوبت بالا در فضای بسته همچون گلخانه و مرغداری، نقش بسیار مهم و بسزایی دارد که به منظور تهویه و خارج کردن گرما و رطوبت از داخل سالن، به‌کار می‌رود که بدین وسیله اکسیژن تازه که عامل موثری در رشد گیاهان می‌باشد وارد سالن می‌گردد.

مزیت‌های فن تهویه ۱۴۰ سرماسان

همچنین از جمله مزایای فن تهویه سرماسان، که آن را نسبت به دیگر برندها متمایز کرده است، «کاهش دما و خنک کردن گلخانه»، «متعادل کردن رطوبت»، «کم صدا و بدون لرزش»، «کاهش آفات و بیماری‌ها»، «استفاده از قطعات باکیفیت و استاندارد»، «گردش هوا توسط فن»، «تامین دی اکسید کربن لازم» و «کاهش مصرف برق» می‌باشد.


فن تهویه 140یک قابلیت مهم دیگر این است که، به دلیل نصب موتور ۱.۵ اسب بارلی بر روی این فن‌های برند سرماسان، قدرت تخلیه هوای فن ۱۴۰ نسبت به سایر فن‌ها بسیار بالا می‌باشد. همچنین این فن دارای دمپر اتومات سیستم گریز از مرکز است. وجود ۲ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش نیز از دیگر مزیت‌های این محصول می‌باشد.

کاربردهای فن تهویه ۱۴۰ سرماسان

  • سالن‌های پرورش قارچ
  • گلخانه‌ها و مرغداری‌ها
  • سوله‌های صنعتی
  • کارخانه‌جات و انبارها
  • مجموعه‌های ورزشی

*** مجله سرماسان را دنبال کنید. در این بخش اطلاعات و جزئیات بیشتری درباره سایر محصولات آورده شده است.

بیشتر بخوانید: