عملکرد انواع کولر صنعتی آبی سرماسان

IMG 20210418 133253 scaled 1 900x313 - عملکرد انواع کولر صنعتی آبی سرماسان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]شرکت سرماسان تولید کننده و عرضه کننده انواع کولر صنعتی آبی سرماسان. (کولر آکسیال صنعتی و کولر سانتریفیوژ صنعتی) در ظرفیت‌های مختلف می‌باشد. این کولرها در دو نوع با فن آکسیال و فن سانتریفیوژ تولید می‌شوند. که به دلیل خنکی بالا و توان‌های بالا بهترین گزینه برای انواع فضاهای بزرگ و متوسط در کاربری‌های متفاوت می‌باشد. مثل سرمایش سوله، سرمایش مسجد، سرمایش پاساژ، سرمایش انبار، گلخانه‌ها و… می‌باشد.

شرکت سرماسان با بیش از 15 سال سابقه در طراحی و تولید دارد. همچنین شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور است. قابلیت تولید انبوه و ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان را دارد. همچنین صادرات به کشورهای آذربایجان، ارمنستان، عرق، عمان، ترکیه و.. می باشد.

54712 scaled 1 1 - عملکرد انواع کولر صنعتی آبی سرماسان 

عملکرد کولر صنعتی آبی سرماسان

عملکرد کولر صنعتی آبی سرماسان آب موجود در سیستم با جریان هوای گرم ورودی به پدهای سلولزی یا پوشال‌های کولر ارتباط پیدا کرده است. انرژی مولکول‌های خود را به آب انتقال می‌دهد. آب به دلیل آنتالپی بالای تبخیر خود میزان قابل ملاحظه‌ای انرژی و گرما برای تبخیر نیاز دارد. بنابراین به بخار آب تبدیل شده و حجم بالایی از جریان هوا را خنک می‌نماید. وظیفه فن کولر صنعتی در این پروسه، افزایش فشار این جریان هوای خنک شده و انتقال آن به محیط اطراف است.

ماشین‌ها و دستگاه‌های انتقال آب اصطلاحاً پمپ (Pump) نامیده می‌شوند. اما در صورتی که گاز (برای مثال هوا) نیز همراه آب باشد سه مرحله در این پمپ مورد بررسی قرار خواهد گرفت که بستگی به فشار موجود در سیستم دارند.
در صورتی که افزایش فشار اندک باشد (در حد چند اینچ آب)، می‌توان پمپ مورد نظر را یک فن (Fan) نامید. در واقع تا فشار حدوداً یک اتمسفر پمپ مورد نظر را دمنده (Blower) می‌نامند. اما برای فشارهای بالاتر از یک اتمسفر اصطلاح کمپرسور (Compressor) به کار می‌رود. همان طور که شرح دادیم یکی از مهم‌ترین اجزای سیستم‌های سرمایشی صنعتی تبخیری همین فن‌ها یا دمنده‌ها هستند.

اساس کار فن کولر صنعتی

سیستم فن در کولر صنعتی جریان هوا را با فشار زیاد به محیط خارج از کولر انتقال می‌دهد. زمانی که جریان هوا وارد سیستم کولر می‌شود. خنک شده و سپس وارد سیستم فن می‌گردد. فن، با استفاده از پره‌هایی که به سرعت در حال چرخش و حرکت هستند. فشار هوا را افزایش داده و آن را به بیرون هدایت می‌نمایند. در واقع می‌توان گفت طی این پروسه، فن سرعت را به فشار تبدیل می‌کند.

در ‌آخر

شما خریداران محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر صنعتی آبی سرماسان را مطالعه کنید. برای خرید کولرهای آبی شرکت سرماسان و جهت آگاهی از قیمت کولرهای آبی سرماسان با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

X