کولر آبی صنعتی سرماسان

کولر آبی صنعتی سرماسان

کولر آبی صنعتی سرماسان

کولر آبی صنعتی سرماسان به عنوان یکی از راهکاری‌های متداول و محبوب برای سرمایش کارگاه ها، سرمایش سوله ها، سرمایش سالن ورزشی و خنک کردن محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کولر آبی صنعتی سرماسان بهترین گزینه برای انواع سالن‌هایی که نیاز به کانال کشی ندارند می‌باشد.

کولرهای صنعتی سرماسان در دو مدل کولر صنعتی سانتریفیوژ و کولر صنعتی آکسیال تولید می‌شوند و همراه با ۲ سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش ارائه می‌شوند.

54712 1024x683 - کولر آبی صنعتی سرماسان
کولرهای سرماسان

مزایای کولر آبی صنعتی سرماسان

یکی از مزایای استفاده از این کولرها‌، مقرون به صرفه بودن آن ها است. جدا از بحث خنک سازی محیط و بهبود شرایط کار، 3 مزیت اصلی را برای این کولرها می‌توان برشمرد:

مصرف بهینه: برخلاف کولرهای گازی که در آن‌ها از گازهای مبرد و کمپرسور استفاده می‌شود، کولرهای آبی بسیار ساده هستند. در این کولرها تنها از آب و یک پمپ استفاده می‌شود. بنابراین، مصرف برق بسیار کمتری دارند.

مقرون به صرفه بودن: اصولاً هزینه‌ای که برای خرید کولر صنعتی پرداخت می‌کنید، خیلی کمتر از هزینه کولرهای گازی و سایر انواع سیستم‌های تهویه هوا است.

دوست دار محیط زیست: همانطور که بیان شد، در کولر آکسیال صنعتی سرماسان از آب برای خنک کردن محیط استفاده می‌شود. هیچ نوع گاز و یا مایع مبرد شیمایی دیگری در آن‌ها استفاده نمی‌شود. بسیاری از انواع گازها و مایع‌های مبرد آسیب‌های جبران ناپذیری به محیط زیست و لایه اوزون وارد می‌کنند.

ایجاد جریان هوای پاک: به صورت کلی از کولر آبی صنعتی سرماسان  باید در محیط‌هایی استفاده شود که دسترسی مستقیم به جریان هوای بیرون داشته باشند. بنابراین، این اطمینان را خواهید داشت که همواره جریان هوای پاکیزه به داخل محیط کاری شما در حال ورود است.

کاربردهای کولرهای صنعتی

از کاربردهای انواع کولرهای صنعتی آکسیال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فضاهای صنعتی و سالن‌های تولیدی
  • کارخانجات
  • سالن‌های ورزشی و آمفی تئاتر
  • گلخانه‌ها و سالن‌های پرورش قارچ
  • کارگا‌ها و سوله‌های بزرگ و کوچک
  • مرغداری‌ها و دامداری‌ها
  • فروشگاه‌ها و اماکن عمومی
  • مساجد و حسینیه‌ها

کولر آبی صنعتی در کجا استفاده می‌شود؟

اصلی‌ ترین موارد استفاده از کولرهای صنعتی سرماسان را می‌توان محیط‌های صنعتی نام برد. در فضاهای بزرگ صنعتی کولرهای نسل قبل و کولرهای گازی کاربردی ندارند و امروزه کولرهای سلولزی صنعتی جایگزین آن‌ها شده اند.

نکته مهم در انتخاب کولر صنعتی مورد نظر هر شغل باید ظرفیت آن و شرایط آب و هوایی را هم در نظر گرفت. از دیگر موارد استفاده از کولر آبی صنعتی می توان به مکان هایی نظیر: سالن های تولید و انبارها، سوله و کارخانه‌ها، مراکز تجاری، کارگاه‌های تولیدی، مساجد و حسینیه‌ها، نمایشگاه و پارکینگ‌ها، مراکز بزرگ اداری، سالن‌های سرپوشیده و استخرها و ورزشی‌ها، بیمارستان‌ها، مرغدای‌ها و دامداری‌ها و گلخانه‌ها و… اشاره نمود.

استفاده از کولر آبی صنعتی سرماسان باعث صرفه جویی در مصرف آب و کاهش مصرف برق شده و از این لحاظ مقرون به صرفه نیز می‌باشد.

خرید کولر آبی صنعتی

برندهای گوناگونی هستند که اقدام به عرضه انواع کولرهای صنعتی می‌کنند. اما مرغوب‌ترین و کارآمدترین کولرهای صنعتی در بازار را برند سرماسان تولید و عرضه می‌نماید. این شرکت با داشتن ۱۵ سال سابقه امروزه توانسته بالاترین کیفیت کولرهای صنعتی را کسب کرده و با توجه به استاندارهای روز دنیا این محصول را تولید کند.

سرماسان یک فروشگاه آنلاین دارد اما برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما رفته و با شماره‌گیری تلفن، مشاوره رایگان کارشناسان ما را خواهید شنید تا بتوانید محصول مورد نیاز کسب و کارتان را خریداری کنید.

کلمات کلیدی مرتبط:
کولر صنعتی – کولر سلولزی – کولر سانتریفیوژ – کولر آبی – کولر آبی صنعتی – پد کولر – کولر آکسیال – کولر صنعتی آبی – کولر صنعتی آبی – خرید کولر آبی صنعتی – کولر صنعتی آکسیال – کولر آکسیال آبی – کولر آبی سلولزی – کولر سالن تولید – کولر صنعتی کارخانه – کولر صنعتی گلخانه – کولر گلخانه – پد کولر گلخانه – کولر آبی صنعتی گلخانه – کولر آبی انبار صنعتی – قیمت کولر آبی صنعتی – سیستم های مه پاش – سیستم مه پاش گاوداری – کولر کارگاهی – کولر آبی تجاری – کولر صنعتی بدون کانال – پد کولر آبی
امتیاز دهید
X