کولر آبی سرماسان

کولر آبی سرماسان

کولر آبی سرماسان

کولر آبی

کولر آبی سرماسان در 2 مدل «کولر صنعتی سانتریفیوژ» و «کولر صنعتی آکسیال» طراحی و تولید می‌شود. امروزه رایج‌ترین گزینه برای سرمایش سالن‌های یک پارچه نظیر گلخانه‌ها، کارخانجات، مساجد، پاساژها و… کولرهای صنعتی می‌باشد. که پایه و اساس کار این کولرها با عمل تبخیر آب می‌باشد. یعنی کولر آبی صنعتی در درجه حرارت بالا گرمای آن مکان را گرفته و از آن برای تبخیر کردن آب درون آن استفاده می‌کند.

ظرفیت کولر

با توجه به فراوانی تولید کولرهای سانتریفیوژ خانگی با ظرفیت‌های کم و خلا وجود کولرهای سانترفیوژ ظرفیت بالاتر، سرماسان اقدام به تولید این نوع کولرها در ظرفیت صنعتی تا m3/h 50000 نموده است. لازم بدانید که برای سرمایش سالن‌های صنعتی و… سرمایش موضعی توسط کانال کشی، تامین همزمان سرمایش چندین واحد اداری. تجاری و آموزشی، این کولرها بهترین گزینه است. این کولر در ظرفیت‌های ۱۳، ۲۶، ۳۲ و ۶۲ هزار تولید و عرضه می‌شود.

کولر صنعتی سانتریفیوژ 2 2 - کولر آبی سرماسانکولر آبی سرماسان

یک نوع دیگر از کولرهای آبی صنعتی، «کولرهای صنعتی آکسیال (Axial Coolers)» است. که بهترین نوع آن توسط شرکت سرماسان تولید و عرضه می‌شود.

کولر آکسیال آبی سرماسان در دو مورد با مدل‌های معمولی تفاوت دارد. اولین مورد استفاده از پروانه آکسیال محوری به جا پروانه سانتریفیوژ گریز از مرکز است. تفاوت دوم نیز در استفاده از پد سلولزی به جای پوشال است. کولر صنعتی آکسیال بهترین گزینه برای سرمایش سالن‌های صنعتی، ورزشی، مساجد، تالارها و فضای باز می‌باشد. همچنین این نوع کولر می‌تواند. با پرتاب هوای بسیار بالا در کارگاه‌ها و کارخانه‌هایی که کانال‌کشی ندارند مورد استفاده قرار گرفته است. و تمامی نقاط سالن را پوشش بدهد.

ویژگی

از ویژگی‌های منحصر به فرد کولرهای آکسیال حداکثر سطح تماس آب و هوا می‌باشد. که راندمان دستگاه را نسبت به سیستم‌های مشابه در بازار به طور قابل ملاحظه‌ای بالا می‌برد. کولرهای آبی از جمله سیستم‌های سرمایشی هستند. که با استفاده از آب می‌توانند هوای خنک و مطبوعی تولید نمایند. امروزه با پیشرفت فناوری تجهیزات سرمایشی دستخوش تغییراتی شده است. یکی از این تغییرات است که بجای مواد پوشالی از پدهای سلولزی در ساختار آن‌ها استفاده می‌گردد.

شرکت سرماسان با بهره‌گیری از دانش فنی بالای خود و مهندسین با تجربه توانسته کولرهای آبی آکسیال را در مدل‌ها و ظرفیت‌های متنوع عرضه نمایند. در این به تشریح کولر آبی با فن آکسیال و قطعات سازنده‌ی آن می‌پردازیم.

امتیاز دهید
X