کولر آبی سانتریفیوژ با فن محوری

کولر آبی سانتریفیوژ سرماسان 1 824x313 - کولر آبی سانتریفیوژ با فن محوری

کولر آبی سانتریفیوژ

انواع کولرهای صنعتی مانند کولر آبی سانتریفیوژ سرماسان، کولرهای معمولا تولیدکنندگان و دارندگان سالن‌های تولیدی بزرگ با مشکل انتخاب سیستم سرمایشی صنعتی مواجه هستند. با توجه به اینکه شرایط در ساختمان‌ها و سالن‌های صنعتی خاص است. مواردی باید در انتخاب کولر صنعتی مناسب برای آن‌ها رعایت شود.

در اماکن صنعتی غالبا میزان آلودگی و گرد و غبار بالاست و ممکن است کارکنان و عوامل دچار بیماری‌های تنفسی و ریوی شوند. هم چنین مساحت این سالن‌ها اغلب بسیار بالاست و نمی‌توان با استفاده از کولرهای معمولی آبی یا گازی آن را خنک نمود. مورد دیگر در مورد نصب این کولرهاست. در سالن‌های تولیدی و صنعتی محل نصب انواع کولرهای صنعتی متفاوت است. چرا که هر سالن و ساختمان شرایط ابعادی و طراحی خاص خود را دارد.

کولر سانتریفیوژ 411 1 1 - کولر آبی سانتریفیوژ با فن محوری

نحوه عملکرد کولر صنعتی

کولرهای آبی سانتریفیوژ اگرچه از نظر نحوه خنک سازی و ظاهر شبیه کولرهای آبی معمولی هستند. تفاوت‌های بسیاری در نوع عملکرد با این کولرها دارند. این نسل از کولرها صرفه اقتصادی بالاتری نسبت به سایر کولرها دارند. چراکه با توجه به محدوده عملکرد آن ها بسیار وسیع تر است و در صورت پائین بودن بازدهی انرژی سیستم هزینه گزافی برای خنک سازی خواهد طلبید.
این صرفه اقتصادی درحالی ارائه می‌شود که میزان خنک سازی بالا و برابر با سایر کولرها با مصرف انرژی فوق العاده بالای آن‌هاست. با وجود اینکه کیفیت هوای خروجی از انواع کولرهای صنعتی نسبت به پکیج ها، چیلرها و هواسازها پائین تر است، اما به دلیل همین صرفه اقتصادی کاربرد گسترده ای در صنایع بزرگ دارند. البته منظور از کیفیت پائین هوا صرفا رطوبت بالای ایجاد شده در هوا به دلیل تبخیری بودن سیستم است.

طریقه استفاده از کولر

کولر آبی صنعتی سرماسان با فن محوری برای مواقعی که جریان فشاری پایین و بر عکس حجم هوا بالا باشد. که مناسب برای سالن‌های صنعتی سالن‌های گلخانه‌ای و انواع سالن یکپارچه به خوبی عمل خواهد کرد. اما نمونه دیگر کولر آبی صنعتی یعنی کولر صنعتی با فن سانتریفیوژ برای شرایطی است که فشار زیاد می‌باشد و به طور ساده‌تر نیاز به کانال کشی داشته باشیم که در ظرفیت‌های 13.000 متر مکعب بر ساعت تا 60.000 متر مکعب بر ساعت توسط سرماسان طراحی و تولید می‌شود. فن سانتریفیوژ دارای فشار بسیار بالایی در زمان‌های اولیه ورود جریان هوا به سیستم است.

کولر سانتریفیوژ 43 1 1 - کولر آبی سانتریفیوژ با فن محوری

مزایای کولر سانتریفیوژی:

 • صدای بسیار کم و منطبق بر فضاهای صنعتی
 • قابلیت کانال کشی از دریچه کولر
 • بهره وری در مصرف انرژی
 • مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی
 • استحکام بسیار بالا
 • قابلیت محدود سازی بارگیری
 • سهولت در نگهداری و تعمیر و سرویس آسان و کم هزینه
 • انعطاف پذیری سیستم و قابلیت ارائه ظرفیت‌ها و ابعاد مختلف براساس نیاز کاربری محیط
 • قابلیت نصب اینورتر و سیستم هوشمند کنترل دما
 • کنترل آلودگی هوا به دلیل نوع انتقال هوای ورودی به سیستم
 • عملکرد به صورت حجم ثابت
 • پرتاب هوای بسیار عالی کولر آبی سانتریفیوژ

 

کلمات کلیدی: کولر صنعتی- کولر سلولزی- کولرسانتریفیوژ-کولر آبی- کولر آبی صنعتی- پد کولر- کولر آکسیال- کولر صنعتی آبی – کولر صنعتی آبی- خرید کولر آبی صنعتی- کولر صنعتی آکسیال- کولر آکسیال آبی- کولر آبی سلولزی- کولر سالن تولید- کولر صنعتی کارخانه- کولر صنعتی گلخانه- کولر گلخانه – پد کولر گلخانه – کولر آبی صنعتی گلخانه –کولر آبی انبار صنعتی – قیمت کولر آبی صنعتی – سیستم های مه پاش – سیستم مه پاش گاوداری – کولرکارگاهی – کولر آبی تجاری – کولر صنعتی بدون کانال- پد کولر آبی

 

X