کولرهای صنعتی سرماسان با بهترین قیمت و قابلیت‌ها

کولرهای صنعتی سرماسان با بهترین قیمت و قابلیت‌ها

کولرهای صنعتی سرماسان با بهترین قیمت و قابلیت‌ها

کولرهای صنعتی سرماسان

کولرهای صنعتی سرماسان در 2 مدل «کولر صنعتی سانتریفیوژ» و «کولر صنعتی آکسیال» طراحی و تولید می‌شود.

امروزه رایج‌ترین گزینه برای سرمایش سالن‌های یک پارچه نظیر گلخانه‌ها، کارخانجات، مساجد، پاساژها و… کولرهای صنعتی می‌باشد. که پایه و اساس کار این کولرها با عمل تبخیر آب می‌باشد. یعنی کولر آبی صنعتی در درجه حرارت بالا گرمای آن مکان را گرفته و از آن برای تبخیر کردن آب درون آن استفاده می‌کند.

با توجه به فراوانی تولید کولرهای سانتریفیوژ خانگی با ظرفیت‌های کم و خلا وجود کولرهای سانترفیوژ ظرفیت بالاتر، سرماسان اقدام به تولید این نوع کولرها در ظرفیت صنعتی تا m3/h 50000 نموده است.

لازم بدانید که برای سرمایش سالن‌های صنعتی و… سرمایش موضعی توسط کانال کشی، تامین همزمان سرمایش چندین واحد اداری، تجاری و آموزشی، این کولرها بهترین گزینه است. این کولر در ظرفیت‌های ۱۳، ۲۶، ۳۲، ۶۲هزار تولید و عرضه می‌شود.

کولر آکسیال

یک نوع دیگر از کولرهای آبی صنعتی، «کولرهای صنعتی آکسیال (Axial Coolers)» است که بهترین نوع آن توسط شرکت سرماسان تولید و عرضه می‌شود.

کولر آکسیال آبی سرماسان در دو مورد با مدل‌های معمولی تفاوت دارد. اولین مورد استفاده از پروانه آکسیال محوری به جا پروانه سانتریفیوژ گریز از مرکز است. تفاوت دوم نیز در استفاده از پد سلولزی به جای پوشال است.

کولر صنعتی آکسیال بهترین گزینه برای سرمایش سالن های صنعتی، ورزشی، مساجد، تالارها و فضای باز می‌باشد. همچنین این نوع کولر می‌تواند با پرتاب هوای بسیار بالا در کارگاه‌ها و کارخانه‌هایی که کانال کشی ندارند مورد استفاده قرار گیرد و تمامی نقاط سالن را پوشش بدهد.

از ویژگی‌های منحصر به فرد کولرهای آکسیال حداکثر سطح تماس آب و هوا می‌باشد که راندمان دستگاه را نسبت به سیستم‌های مشابه در بازار به طور قابل ملاحظه‌ای بالا می‌برد.

برای خواندن مشخصات فنی کولر آکسیال سرماسان و مزایای آن اینجا را کلیک کنید.

امتیاز دهید
X