کولرهای آبی و نکات قابل توجه

کولرهای آبی و نکات قابل توجه

کولرهای آبی و نکات قابل توجه

کولر آبی سرماسان و نکات قابل توجه

کولر های صنعتی سرماسان یکی از محصولات پرطرفدار و پر کاربرد شرکت سرماسان به ویژه در سالن های صنعتی، سالن های ورزشی، مساجد، حسینیه ها، تالار ها و گلخانه ها، سالن های آمفی تئاتر، فضاهای باز و… می باشند .

برای سوله ها و سالن های بزرگ که سرمایش یکنواخت و سراسری فضا مورد نظر میباشد، برای از بین بردن کانال کشی از سیستم های سرمایش مرکزی ، کولر های صنعتی آکسیال استفاده می شود.

یکی از نکات بسیار مهم در مورد بهبود عملکرد کولرهای آبی نگهداری و به کارگیری مناسب از آن‌ها می‌باشد.‌ شما باید دستورالعمل‌های لازم در مورد نظافت و نگهداری مناسب کولر آبی را‌ انجم دهید.

در فصل‌های سرد سال که از کولر استفاده نمی‌کنید. بر روی کولرهای خود را با استفاده از‌ کاور پوشانده و‌ در جای مناسبی قرار دهید.‌ قبل از این کار لازم است که پدهای سرمایشی و محفظه آب کولر را مورد بررسی قرار دهید. در صورت لزوم نسبت به نظافت آنها اقدام نمایید.‌ پیشنهاد ‌می‌شود حداقل سالی یک بار‌ پدهای سرمایشی کولر آبی را‌ تمیز کنید‌. و از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.‌ چرا‌ که تمیز بودن و سالم بودن پدهای سرمایشی تاثیر زیادی روی عملکرد کولر آبی‌ خواهد داشت.‌

همچنین باید محفظه را به صورت مناسب مورد بررسی قرار دهید. تا مطمئن شوید که آلودگی‌ها در آن انباشته و رسوب نشوند.‌ کثیف بودن محفظه‌ها باعث ‌می‌شود که آب کثیف به‌ پدهای سرمایشی نفوذ کرده و‌ کولر نتواند هوای‌ خنک و پاکی را تولید کند.

باز گذاشتن در یا پنجره هنگام کار کولرهای آبی

از دیگر نکات مهم در مورد افزایش بازده سرمایشی کولر‌های آبی این است. که هنگام به کارگیری آن‌ها درب یا پنجره‌ای را باز نگه دارید. این کار باعث ‌می‌شود که کولر آبی دسترسی کافی به هوای گرم بیرون داشته باشد.‌

در واقع هر چقدر کولر دسترسی بیشتری به هوای گرم داشته باشد بهتر خواهد توانست هوای خنک تولید کند.‌ علاوه بر این، باز نگه داشتن یک دریچه کمک ‌می‌کند. و رطوبت اضافی تولید شده توسط کولر آبی از محیط خارج شود.

کولر آبی در محل مناسب قرار دهید

برای اینکه بتوانید هوای خنک کافی را دریافت کنید لازم است که کولر را در مکانی قرار دهید. که‌ جریان هوای خنک بتواند در اتاق حرکت کند.‌ برای این کار لازم است که کولر را در‌ مکانی قرار دهید که وجود‌ اشیاء مانع حرکت جریان هوای خنک‌ نشود.‌ برخی از کولر‌های آبی دارای امکان جابه‌جایی آسانی هستند. بنابراین شما می‌توانید آن‌ها را به راحتی جابه‌جا کرده و در‌ مکان مورد نیاز از اثر سرمایشی آن‌ها بهره‌مند شوید.

امکان ایجاد قابلیت های اضافه بر روی کولر آبی خنک کننده به در خواست مشتری وجود دارد:

دستگاه تنظیم درجه دمای خاص مورد نیاز (ترموستات)

نصب دستگاه اینورتر جهت کنترل دور الکترو موتور (ورودی تکفاز به سه فاز و سه فاز به سه فاز

نصب چرخ جهت جابجایی آسان.

نصب توری بر روی پدهای سلولزی جهت امنیت ودوام بیشتر پدها.

در اخر سرماسان

شرکت شایانیر صنعت آرتان مالک برند تجاری سرماسان، تولید کننده انواع مدرن‌ترین سیستم‌های سرمایش صنعتی است. که دارای بیش از یک دهه تجربه بسیار موفق در خصوص طراحی، تولید و اجرای انواع سیستم‌های سرمایشی صنعتی است.

شرکت سرماسان با بهره‌گیری از مهندسین و کارشناسان مجرب و خبره توانسته است. کولرهای صنعتی آبی سلولزی با کیفیت مطلوب و دارای استانداردهای لازم را در دو مدل آکسیال و سانتریفیوژ به بازار ارائه بدهد. سیستم‌های سرمایشی سرماسان نقش بسیار مفیدی در تامین سرمایش فضاهای بزرگ شامل سوله‌ها و سالن‌های صنعتی، سالن‌های ورزش، مراکز تجاری، سایر سالن‌های عمومی و… دارد.

شما خریداران محترم جهت خرید کولرهای آبی شرکت سرماسان برای کسب اطلاعات بیشتر مجله سرماسان را مطالعه فرمایید. جهت آگاهی از قیمت کولرهای آبی سرماسان با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.

امتیاز دهید
X