پنکه مه‌پاش

پنکه مه پاش 1 - پنکه مه پاش
کولر آکسیال
قبلی
بعدی

پنکه مه پاش محصولی با کیفیت و زیبا  شرکت سرماسان میباشد که عرضه کننده مدرن‌ترین دستگاه‌های «پنکه مه‌پاش» با بهترین کیفیت برای انواع فضاهای رستورانی، کافی‌شاپ، ویلا و انواع سالن‌های صنعتی و تجاری می‌باشد. پنکه‌های مه‌ساز یا میست فن دستگاهی است که قابلیت اسپری آب با اندازه‌های مختلف را دارا بوده و در مدل‌های ایستاده و دیواری با حجم‌های مختلف آب و قدرت بالا عرضه می‌شود. این پنکه‌ها همچنین برای کلیه فضاهای باز مثل مساجد، حسینیه‌ها، باغ‌ها، آلاچیق‌ها، کنار استخر، سالن‌های پذیرایی، کارگاه و سوله‌های تولیدی و… بسیار ایده‌آل می‌باشد.

در خصوص نوع کار این دستگاه باید گفت؛ پنکه‌های آبی با ایجاد قطرات بسیار ریز آب و تبخیر شدن، باعث ایجاد هوای بسیار خنک در محیط مورد نظر خواهند شد. رطوبتی که پنکه‌مه پاش ایجاد می‌کند بسیار ریز بوده و به سرعت در هوا تبخیر می‌شود و افرادی که در فاصله نزدیک به دستگاه هستند رطوبت را احساس خواهند کرد.

مخزن آب رطوبت‌ساز در انتهای بدنه تعبیه شده و به راحتی قابل جداسازی و پر کردن می‌باشد. به کمک پایه با طراحی چرخ‌دار می‌توانید به آسانی پنکه را به هر نقطه دلخواه جابجا نمایید، با استفاده از دستگاه کنترل از راه دور نیز می‌توانید با داشتن فاصله از وسیله تنظیمات لازم و دلخواه‌تان را انجام دهید.همچنین نکته دیگری که وجود دارد این است که، از پنکه‌های مه پاش می‌توان با اضافه کردن مواد معطر و خوش‌بو به عنوان دستگاه تهویه معطر برای خوش‌بو کردن محیط نیز استفاده کرد.

مشخصات پنکه مه‌پاش سرماسان
6 1024x1024 - پنکه مه پاش

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

آخرین مطالب وبلاگ

  • تهران، بلوار میرداماد، خیابان البرز ، خیابان آناهیتای شرقی، انتهای ملکی سودمند، مجتمع اداری تابان، پلاک 2، واحد 8
  • 021-22229178

خبرنامه

ایمیل خود را برای اطلاع از آخرین به‌روزرسانی‌ها، ارسال کنید.

X