معرفی برترین تولید کننده‌ کولر صنعتی

معرفی برترین تولید کننده‌ کولر صنعتی

معرفی برترین تولید کننده‌ کولر صنعتی

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیازها به کولر، امروزه ده‌ها شرکت تولید کننده‌ کولر صنعتی در بازار فعالیت می‌کنند. شرکت‌هایی همچون: سرماسان، انرژی، آزمایش، آبسال و… جز فعال‌ترین و بزرگ‌ترین برندهای تولید کننده‌ کولر صنعتی در ایران هستند.

شرکت سرماسان نزدیک به ۱۵ سال حضور تخصصی در این حوزه دارد و امروزه توانسته با تولید مدرن‌ترین سیستم‌های سرمایش صنعتی، عنوان باکیفیت‌ترین کولرهای صنعتی را کسب نماید.

شرکت سرماسان عرضه‌ کننده انواع سیستم‌های سرمایشی و انواع کولر آبی در ظرفیت‌های مختلف و انواع کاربری متفاوت در ایران، مدل‌ها و اندازه‌های مختلفی از سیستم‌های سرمایشی یا کولر صنعتی طراحی و تولید کرده و به بازار عرضه می‌نمایند.

انواع کولرها دارای ویژگی‌ها و کاربردهای منحصر به فرد خود هستند. برای مثال توان حرارتی کولرهای مختلف، نوع سوخت و منبع تامین انرژی آنها، و کاربری هر کدام از آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. اگر قصد خرید سیستم سرمایشی برای ساختمان صنعتی یا مسکونی خود را داشته باشید. با مراجعه به بازار با انواع کولرها و قیمت‌های مختلف آن‌ها مواجه خواهید شد.

باید گفت که قیمت سیستم‌های سرمایشی مختلف با توجه به کیفیت قطعات به کار رفته در ساخت آنها، بازده سرمایشی آن‌ها و اعتبار برند شرکت سرماسان تعیین می‌شود.

54712 1 1024x683 - معرفی برترین تولید کننده‌ کولر صنعتی
سرماسان، تولید کننده‌ کولر صنعتی باکیفیت در ایران

معروف‌ترین کارخانه تولید کننده کولر صنعتی

یکی از معروف‌ترین کارخانه‌های کولر سازی و عرضه‌ی سیستم‌های سرمایشی در ایران شرکت سرماسان است. این شرکت فعالیت‌های خود را در زمینه‌ی ساخت و توزیع انواع کولرهای صنعتی از سال 1387 شروع کرده است. یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین انواع سیستم‌های سرمایشی ساخت کارخانه کولر سازی سرماسان، کولر آبی ساخت این شرکت است. کولرهای آبی کاربردهای فراوانی در مناطق گرم و خشک و کویری دارند.

کولرهای سرماسان علاوه بر کاهش دمای محیط اطراف خود باعث افزایش رطوبت هوا می‌شوند. به همین دلیل به کارگیری کولرهای آبی در مناطق گرم و خشک باعث ایجاد هوای خنک و مطبوعی در محیط می‌شود. کولرهای آبی هوای گرم بیرون را از محیط گرفته است و با عبور دادن از پدهای سرمایشی مرطوب باعث خنک شدن هوا می‌شوند. در واقع هر چقدر هوای گرم بیشتر در دسترس کولر آبی باشد. عملکرد سرمایشی این کولر افزایش پیدا می‌کند.

هوای خنک شده توسط کولر آبی توسط فن‌های دمنده‌ی کولر با سرعت و قدرت بیشتری در سراسر محیط ساختمان به صورت یکنواخت توزیع می‌شود. به کارگیری فن موجب می‌شود که هوای خنک در اتاق جریان پیدا کند. قسمت‌های مختلف ساختمان به یک اندازه خنک شود.

Untitled 1 1 1024x681 - معرفی برترین تولید کننده‌ کولر صنعتیشرکت سرماسان

شرکت سرماسان در ساخت کولرهای آبی خود از قطعات با دوام و با کیفیتی استفاده می‌کند. بدنه کولرهای آبی سرماسان از جنس گالوانیزه ساخته می‌شود. ضخامت مناسب بدنه آن باعث دوام بیشتر دستگاه می‌گردد. رنگ پودری به کار رفته در کولرهای آبی سرماسان از زنگ زدگی دستگاه جلوگیری به عمل می‌آورد. باعث افزایش طول عمر مفید سیستم سرمایشی می‌شود. علاوه بر این، کولرهای آبی سرماسان دارای پوشش محافظ هستند که باعث هرچه بیشتر شدن دوام کولر می‌شود.

کولرهای ساخته شده توسط کارخانه کولر سازی سرماسان در مدل‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند. این کولرها در انواع کولرهای ثابت و کولرهای کوچک و قابل حمل موجود هستند. بیشتر کولرهای قابل حمل دارای دسته یا چرخ‌هایی در زیر دستگاه کولر هستند. که قابلیت جابجایی و حمل و نقل آن‌ها را آسان‌تر می‌کند. شما به راحتی می‌توانید کولر قابل حمل سرماسان را به مکان مورد نظرتان انتقال داده و از اثر سرمایشی آن بهره‌مند شوید.

کولرهای ساخته شده توسط کارخانه کولرسازی سرماسان هوای سرد تولید شده را از سمت بالا به محیط پیرامون خود انتقال می‌دهند. در ساخت کولرهای صنعتی سرماسان از پدهای سرمایشی سلولزی استفاده می‌شود. پدهای سلولزی در مقایسه با پدهای پوشالی قابلیت بیشتری در جذب و نگهداری رطوبت دارند.

علاوه بر این دوام و طول عمر پدهای سلولزی از پدهای پوشالی بیشتر است و کاربران مجبور خواهند بود. هر از چند گاهی پدهای سرمایشی کولر را تعویض کنند. همچنین نظافت و جایگزینی پدهای سلولزی آسان‌تر است. به کارگیری پدهای سلولزی در کولرهای صنعتی باعث افزایش بازده سرمایشی و بهبود عملکرد کولر می‌شود.

خرید آنلاین از فروشگاه گرماسرما

کلمات کلیدی مرتبط:

سرماسان، سرمایشی، کولر آبی، کولر آبی آکسیال، سرمایش سالن ورزشی، سرمایش سوله، سرمایش باشگاه ورزشی، پد سلولزی، کولر آبی، خرید کولر آبی فن آکسیال، خرید کولر آبی کم مصرف، خرید کولر صنعتی آبی، فروش کولر آبی، قیمت کولر آبی، قیمت کولر آبی در ارومیه، قیمت کولر آبی سلولزی، قیمت کولر آبی فن آکسیال، گرماسان، کولر آبی صنعتی، کولر صنعتی آبی.

X