تنفسی به پاکیزگی! فن تهویه هوشمند گلخانه

1 1024x1024 - فن تهویه
قبلی
بعدی

فن تهویه چیست؟

شرکت سرماسان عرضه کننده مدرن‌ترین دستگاه‌های «فن تهویه گلخانه‌ای» با بهترین کیفیت می‌باشد.  این شرکت که بیش از ۱۵ سال تجربه موفق در طراحی، تولید و اجرای مدرن‌ترین سیستم‌های سرمایشی کشور نظیر انواع کولر صنعتی آکسیال، کولر صنعتی سانتریفیوژ و سیستم مه‌پاش را دارد، با توجه به نیاز کشور به «فن تهویه ۱۴۰ و فن تهویه 100»، اقدام به تولید این دستگاه نموده است تا نیازهای گلخانه‌داران را تامین نماید.

سیستم «فن تهویه» با طراحی زیبا و متنوع جهت سرمایش یکنواخت برای استفاده در انواع سالن‌های گلخانه‌ای، مرغداری و صنعتی تولید و عرضه می‌شود.

فن اگزاست یا فن تهویه با توجه به وجود گرما و رطوبت بالا در فضای بسته همچون گلخانه و مرغداری، نقش بسیار مهم و بسزایی دارد که به منظور تهویه و خارج کردن گرما و رطوبت از داخل سالن، به‌کار می‌رود که بدین وسیله اکسیژن تازه که عامل موثری در رشد گیاهان می‌باشد وارد سالن می‌گردد.

اهمیت فن تهویه در گلخانه

سرماسان با استفاده از فن تهویه گلخانه، یک محصول بسیار قدرتمند و عالی برای کشاورزان و باغداران است. این محصول، با قابلیت کنترل دما، رطوبت و تهویه هوا در گلخانه، به شما کمک می کند تا در محیطی بهینه و بهترین شرایط رشد و توسعه برای گیاهان خود ایجاد کنید. با استفاده از فن تهویه گلخانه می توانید در کوتاهترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را در کشت و برداشت محصول خود داشته باشید. همچنین، این محصول با طراحی بسیار زیبا و مناسب، به شما اجازه می دهد تا به راحتی آن را در گلخانه خود نصب کنید. به این ترتیب، شما می توانید بهترین شرایط را برای گیاهان خود فراهم کرده و در نتیجه، بهترین محصولات را بدست آورید.

tell 1 1024x102 - فن تهویه

مشخصات فن تهویه گلخانه

5 1024x1024 - فن تهویه

مزایای فن تهویه گلخانه و تفاوت با فن های معمولی

فن تهویه گلخانه باعث ایجاد هوای تازه و سالم در داخل گلخانه شما می‌شود. این فن به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمان که خواستید، هوای گلخانه را تازه و سالم نگه دارید. با استفاده از این فن، در مقایسه با فن های معمولی، از مصرف انرژی کمتری برخوردار خواهید بود. همچنین، این فن با صدای کمتری کار می‌کند و به شما کمک می‌کند که به طور مداوم در محیطی آرام و دلپذیر کار کنید. در نهایت، با داشتن فن تهویه گلخانه سرماسان می‌توانید بهترین شرایط را برای رشد و نمو گیاهان خود ایجاد کنید.

کولر گلخانه 1024x576 - فن تهویه
tell 1 1024x102 - فن تهویه
قیمت کولر صنعتی 300x180 - فن تهویه
سرمایشی

قیمت کولر صنعتی

قیمت کولر صنعتی به عواملی بستگی دارد،کولرهای صنعتی معمولاً در کارخانه‌های تولیدی، مراکز داده و سایر عملیات‌های مقیاس بزرگ استفاده می‌شوند که در آن گرمای

ادامه مطلب »
X