سیستم مه پاش در مرغداری و دامداری

06 1 1 - سیستم مه پاش در مرغداری و دامداری

شرکت شایانیر صنعت آرتان با نام تجاری سرماسان تولیدکننده و مجری سیستم های مه پاش نازلی در کشور مي باشد كه با بهره گيري از متخصصین مجرب، به همراه وجود زيرساختها و تجهيزات دقيق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است و با کیفیت ترین تجهیزات و قطعات سیستم مه پاش را جهت مصارف مختلف صنعتی و کشاورزی و دام پروری، با کارائی فوق العاده بالا عرضه می نماید .

خط مشي كيفي اين گروه ، كسب رضايت مشتري در تمامي وجوه با ارائه خدمات پس از فروش و قيمتهاي رقابتي، در كوتاهترين زمان ممكن است. این گروه  با متخصصین مجرب آماده طراحی سیستم های اختصاصی برای تامین رطوبت جهت مصارف گوناگون صنعتی می باشد.

 

07 1 1 - سیستم مه پاش در مرغداری و دامداری

سیستم های مه پاش با نام های دیگری شامل مه ساز، خنک کننده آبی و رطوبت ساز، دستگاهی ست که طی یک فرایند ساده فیزیکی، آب را به پودر تبدیل کرده و با یک نتیجه لذت بخش باعث خنک شدن هوا و ایجاد رطوبت در محیط می شود.

این سیستم مه پاش کارایی های بیشماری داشته و علاوه بر سیستم های خانگی، در کارخانجات باز یا بسته صنعتی، کشاورزی، چای خانه ها، دامداری ها، مرغداری ها و گلخانه ها و فضاهای باز تفریحی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

این ابزار موثر در تغییر دمای محیطی، از فوایط و کارایی بسیاری برخوردار می باشد. مه پاش علاوه بر تابستان و خنک سازی شگفت انگیز فضا، در هوای سرد زمستان نیز در جهت کاهش خشکی هوا و افزایش رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد.نباید فراموش کرد که بدون یک رطوبت ساز خشکی هوا در زمستان می تواند مشکلات زیادی را رقم زند.

استفاده از سیستم رطوبت ساز در دامداری ها شرایط اسایش بسیار مناسبی را برای دام فراهم نموده و در نتیجه ان تولید شیر روزانه و وزن دام ها و همچنین بهبود باروری را به همراه خواهد داشت.

08 1 1 - سیستم مه پاش در مرغداری و دامداری

برخی مزایای مه پاش در در محل های نگهداری حیوانات مثل مرغداری ها و گاوداری ها

 • تامین رطوبت مورد نیاز سالن به صورت اتوماتیک ( کنترل رطوبت سالن با رطوبت سنج دیجیتالی متصل به سیستم مه پاشمرغداری)
 • کاهش مشکلات تنفسی و بیماریهایی نظیر برونشیت و … به دلیل امکان ضدعفونی هوای سالن توسط سیستم مهپاش
 • بهبود ضریب تبدیل غذایی به دلیل تامین آسایش بیشتر گله در صورت استفاده از سیستم مه پاش مرغداری و گاوداری و اصطبل ها زیرا سیستم مهپاش باعث خنکی سالن می شود.
 • سیستم مهپاش امکان ضدعفونی هوای سالن به صورت کاملا یکنواخت و موثر طی دوره پرورش را فراهم می کند.زیرا نازل مه پاش یا نازل فوگردر تمام طول سالن قرار داده شده و سیستم مهپاش به صورت یکنواخت رطوبت را پخش می کند.
 • با استفاده از سیستم مه پاش، امکان واکسیناسیون طیور برای واکسن های قطره چشمی فراهم می آید.
 • بدلیل مطبوع شدن هوای سالن در صورت استفاده از سیستم مه پاش، راندمان تولید بهتر شده ، تلفات کاهش و وزن بارگیری افزایش و میزان و اندازه تخم مرغ و ضخامت پوسته ی ان افزایش می یابد و بیماری ها کاهش می یابد.
 • حشرات و گرد و خاک و بو کنترل میشود و میتوان فضاهای مورد نظر را ضد عفونی کرد.
 • استفاده از شلنگ های با بهترین کیفیت و مقاوم در برابر پوسیدگی و آفتاب خوردگی و خراب شدن
 • استفاده از مرغوب ترین نازل های روز دنیا با بهترین کیفیت
 • نصب و راه اندازی توسط مجرب ترین پرسنل فتی
 • صرفه جویی در مصرف برق برای تامین هوای خنک
 • صرفه جویی قابل توجه در مصرف آب برای تامین رطوبت مورد نیاز

09 1 1 - سیستم مه پاش در مرغداری و دامداری

X