کدام سیستم‌های سرمایشی سرماسان مناسب برای کارخانه است؟

سیستم‌های سرمایشی

چرا سیستم‌های سرمایشی سرماسان کارخانه ضروری هستند؟

سیستم‌های سرمایشی کارخانه هم برای تولید باکیفیت و هم برای حفظ سلامت کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است. گردش هوای محدود، ماشین‌آلات داغ و ساختمان‌هایی که گرما را در داخل نگه می‌دارند، محیطی ناخوشایند، ناسالم و خفه‌کننده را برای کارگران کارخانه ایجاد می‌کنند.

با بروز این مشکلات، بهره‌وری کاهش می‌یابد که باید به دلیل عملکرد و انگیزه پایین در محیط‌های کاری انجام شود. افزایش راندمان کاری و هم امنیت و هم عملکرد کارکنان کارخانه با ارائه خدمات با تجهیزات مناسب نسبت مستقیم دارد. کولرهای آبی صنعتی کارخانه باید همیشه با یک عملکرد کار کنند و کارایی یکسانی داشته باشند. تداوم عملکرد یکی از مهمترین عوامل از نظر ایمنی شغلی و کارایی اقتصادی است. به لطف محصولات و سیستم‌های سرمایشی که شرکت سرماسان برای شما آماده کرده‌ است، کنترل کاملی خواهید داشت.

کدام یک از سیستم‌های سرمایشی سرماسان ؟

بهترین کولر آبی صنعتی با برند سرماسان مجهز به فن آکسیال و پد سلولزی با کیفیت با توان خنک کنندگی بالا در ظرفیت‌های 40.000 مترمکعب بر ساعت 50.000 مترمکعب بر ساعت مناسب برای کارخان‌ها، سوله‌ها، کارگاه‌ها، سالن‌های ورزشی و تمامی سالن‌های یکپارچه می‌باشد.

این نوع کولر صنعتی به دلیل نوع طراحی منحصر به فرد و استفاده از پد سلولزی، قابلیت خنک کنندگی بالایی داشته و به راحتی در سالن، کارخانه، سوله، کارگاه، گلخانه و… نصب می‌شود. این کولرهای آبی صنعتی به دلیل هوادهی و خنکی بالا و قیمت پایین‌تر مشتریان زیادی برای سرمایش کارخانجات دارد.

مزایای سیستم‌های سرمایشی سرماسان

از مزایای این کولرهای صنعتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صدای پایین کولر صنعتی نسبت به مدل های مشابه
  • بدنه کولر ورق گالوانیزه ضخامت 2 میلی‌متر
  • استفاده از پد سلولزی فلاندی با کیفیت عالی
  • پرتاب هوا بالا، خنک سازی فوق العاده کولر
  • کولر صنعتی با قابلیت تک فاز و سه فاز به وسیله اینورتر
  • دارای واحد خدمات پس از فروش و عضویت در سامانه پشتیبانی مشتریان

شما می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا هم در مراکز تولید به کارایی کارآمد برسید و هم با استفاده از سیستم‌های سرمایشی سرماسان در مکان مناسب شرایط بهینه را فراهم کنید.

به صفحه تماس با ما رفته و با شماره گیری تلفن درج شده، زودتر از آنچه که انتظار دارید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

X