برآورد پروژه

برآورد پروژه

برآورد پروژه

معرفی واحد طراحی مهندسی سرماسان

برآورد پروژه / واحد طراحی و مهندسی شرکت سرماسان با سال ها تجربه در خصوص طراحی، تولید و ساخت سیستم های سرمایشی از جمله کولر صنعتی (کولر سانتریفیوژ و کولر آکسیال) ، سیستم های مه پاش ، پنکه های مه پاش ، فن سیرکوله ، فن تهویه گلخانه و… برای انواع سالن های صنعتی، ورزشی، مرغداری، گلخانه، رستوران، باغ، ویلا و … فعالیت می نماید.

لازم است بدانید برند سرماسان امروز بزرگ ترین تولیدکننده مدرن ترین سیستم های سرمایشی در ایران بوده و با حضور ده ها متخصص در تولید دستگاه ها، باکیفیت ترین محصولات را در این حوزه به دست مشتریان می رساند.

همکاری با نهادهای رسمی و شناخته شده کشور و همچنین ثبت هزاران پروژه نشان از مرغوبیت کالاها و اعتماد به ما می باشد.

مشتریان 1024x585 - برآورد پروژه
برآورد پروژه مشتریان ما

از متقاضیان محترم تقاضا می شود جهت طراحی دقیق و برآورد پروژه خود در هر یک از زمینه­ های اشاره شده، اطلاعات پروژه خود را از طریق فکس به شماره فکس 26420365-021 و یا ایمیل به آدرس info@sarmasaan.com به شرکت سرماسان فرستاده تا در اسرع وقت، طرح و پیش فاکتور متناسب با پروژه را از واحد طراحی و مهندسی شرکت سرماسان دریافت نمایند.

همچنین می توانید با شماره ۲۲۲۲۹۱۷۶-۰۲۱ تماس گرفته تا کارشناسان ما به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

ضمناً بازدید از پروژه شما و ارائه طرح توجیه ای ، رایگان می باشد. لذا در صورت تمایل می توانید با کارشناسان فروش این شرکت جهت بازدید از مجموعه خود و برآورد دقیق سیستم های سرمایشی ( کولر آکسیال، کولر سانتریفیوژ، سیستم مه پاش، فن سیرکوله، پنکه مه پاش و فن تهویه ) تماس حاصل فرمائید.

برخی از فعالیت های واحد مهندسی سرماسان

  • طراحی و برآورد مهندسی
  • طراحی سیستم های مه پاش تجاری
  • طراحی سیستم های مه پاش صنعتی
  • طراحی پنکه های مه پاش
  • طراحی کولر صنعتی آکسیال
  • طراحی کولر صنعتی سانتریفیوژ
امتیاز دهید
X