«پنکه مه پاش» در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟!

«پنکه مه پاش» در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟!

اگر در هوای گرم این روزها به کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها سر زده باشید، حتما دستگاهی که هوای آن محدوده را خنک می‌کند توجه شما را به خود جلب کرده باشد! نام آن دستگاه پنکه مه پاش می‌باشد. پنکه مه‌پاش دستگاهی است که در روزهای گرم سال، امکان نشستن در فضای باز و لذت بردن از آن را مهیا می‌کند و در واقع با یک پنکه مه‌پاش، می‌توان در هوای داغ تابستان، ناهار را به همراه خانواده خود در باغ، رستوران‌ و یا در فضای باز میل نمود.

در این مطلب، «مجله سرماسان» اطلاعاتی مفید و کاربردی در خصوص این دستگاه را برای شما آماده کرده است.

پنکه مه‌پاش یا میست فن که البته به آن پنکه رطوبت ساز نیز گفته می‌شود، یکی از جدیدترین و مدرن‌ترین تکنولوژی‌‌ها، برای خنک کردن هوا در فضاهای باز می‌باشد.

همیشه استفاده از دستگاه‌های تهویه هوا، رایج‌ترین راهکار برای خنک کردن هوا در فضاهای بسته بوده است؛ اما نکته مهم اینجاست که این دستگاه‌ها مصرف برق بالایی دارند و دیگر به‌صرفه نیستند. حالا با وجود «پنکه مه‌پاش سرماسان» این مشکل رفع شده است. لذا پنکه مه پاش، مناسب‌ترین ابزار برای خنک کردن هوای فضای باز در تابستان می‌باشد. همچنین در کنار خنک نمودن هوا، می‌توان با اضافه کردن مواد معطر و خوش‌بو، از این دستگاه به عنوان دستگاه تهویه معطر برای خوش‌بو کردن محیط هم استفاده کرد.

در ادامه چند مزیت مهم و کاربردی این محصول را می‌خوانید:

  • خنک کنندگی و پایین آوردن دمای محیط و بدن، به میزان دل‌خواه
  • تسریع در کاهش قابل توجه دما در محیط‌های گرم تابستانی
  • تنظیم سرعت پنکه در حالت‌های مختلف
  • حذف گرد و غبار موجود در محیط با استفاده از تکنولوژی آلتراسونیک
  • تامین هوای مطبوع با کم‌ترین میزان مصرف آب
  • کاهش قابل توجه در مصرف برق
  • عدم نیاز به ملزومات متداول کولر مثل کانال کشی و ساپورت‌های محل قرارگیری

در پایان باید گفت، این پنکه را می‌توان یکی از بهترین تکنولوژی‌هایی به حساب آورد که امروزه توانسته کمک بسیاری را به کسب و کارهایی که نیازمند فعالیت در بیرون هستند، کند.

همچنین لازم به ذکر است، این پنکه‌ها را می‌توان در محیط‌هایی همچون: مساجد و حسینیه‌ها، سالن‌های پذیرایی و تالارها، سالن‌های ورزشی، ویلا، باغچه، حیاط و آلاچیق، کارگاه‌ها و سوله‌های تولیدی نیز استفاده نمود.