کولر اکسیال آبی سرماسان

کولر اکسیال آبی سرماسان

کولر اکسیال آبی سرماسان

کولر آکسیال آبی صنعتی. مدل های صنعتی که به دلیل مصرف بهینه و کاربردی تر خود زودتر نیز به بازار عرضه شدند می توانند در کنار توان تولیدی بالا، مصرف انرژی کمی نیز داشته باشند. معمولا فضا های صنعتی آلودگی بیشتری دارند و کولر های قدیمی پوشالی خیلی زود به دلیل آلودگی دچار مشکل می شدند. استفاده از پد های سلولزی این مشکل را به حداقل رسانده و طول عمر بالایی برای کولر و پد های آن تضمین شده است.

استفاده در مغازه ها و فروشگاه ها

استفاده در کارخانه و کارگاه های صنعتی

سیستم تهویه ورزشگاه ها و سالن های ورزشی

استفاده در مرغداری ها، سردخانه ها و گلخانه ها

 

مزایای استفاده از کولر آکسیال آبی

تمامی قطعات و پروانه های استفاده شده در کولر آکسیال آبی از فناوری های جدید و طراحی به روز استفاده می کنند. این عامل سبب می شود کولر آکسیال آبی علاوه بر داشتن توان تولیدی بالا، مصرف انرژی بسیار کمی داشته باشند و بیشتر آن پیشتیبانی می کنند. مصرف آب کولر آکسیال آبی نیز به میزان چشمگیری کاهش یابد

استفاده از فن های آکسیال موجب شده تعمیر و نگهداری کولر آکسیال آبی نیز بسیار آسان و ساده باشد. تمامی مدل های آکسیال ساختار ساده تر و تعمیر پذیری بهتری دارند که این مدل را از نظر نگهداری طولانی مدت در شرایط بهتری قرار می دهد.

تمامی مدل های کولر آکسیال آبی از قطعات با کیفیت ساخته می شوند. تمامی مدل های کولر آکسیال آبی از مواد اولیه با کیفیت و یا آهن با پوشش رنگ کوره ای ساخته می شوند و همین عامل موجب شده هم در مدل های قابل حمل وزن کمتری داشته باشند و هم طول عمر دستگاه به میزان چشمگیری افزایش یابد.

برخی مدل های کولر آکسیال آبی از ریموت کنترل نیز برای کنترل دستگاه استفاده می کنند. به طور کلی کنترل مناسبی بر روی عملکرد های دستگاه خواهید داشت و می توانید به خوبی نوع کار و فعالیت دستگاه را بر اساس نیاز های خود تنظیم کنید. این عامل می تواند به کاهش مصرف انرژی و همچنین افزایش طول عمر کولر آکسیال آبی نیز کمک کند.

پد های سلولزی دارای طول عمر بالایی هستند و از ایجاد بیماری ها نیز جلوگیری می کنند. در صورت استفاده از مدل های مخصوص حتی می توانید به شکل ساده از فیلتر هایی برای هوای ورودی استفاده نمایید که به بهبود تنفس و هوای موجود کمک می کنند. به طور کلی پد های سلولزی یکی از تکنولوژی های جدید و با کیفیتی هستند که به خوبی توانسته اند جای پوشال های قدیمی را پر کنند.

کولر های اکسیال این امکان را به شما می دهد که بتوانید در کنار استفاده از آب، ترکیبات ضد عفونی کننده و خوشبو کننده را نیز به آب اضافه کنید تا کیفیت هوای ورودی را افزایش دهید

شرکت سرماسان کولرهای صنعتی را در دو مدل متفاوت عرضه می نماید. این دو مدل کولر صنعتی دارای کارکردی مشابه هستند و تفاوت عمده کولرها در فن به کاررفته در آنها می باشد که مدل اول با فن  یا استفاده از نیروی گریز از مرکز کار می کند و مدل دوم با فن آکسیال یا پره ای کار می کند. هر دو نوع این کولرهای آبی صنعتی مزیت های خاص خود را داشته و در محیط های صنعتی و کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرند.

کولرهای آبی صنعتی با فن سانتریفیوژی هوای وارد شده به فن را که بعد از عبور نمودن از روی پدهای خیس خنک شده به اندازه 90 درجه چرخانده و به صورت شعاعی از فن منتقل و وارد محیط کاربری می گردد. این کولرهای برای بالابردن سرعت جریان هوا از ایمپلرهای گردان استفاده می کنند. اما کولرهای آبی با فن آکسیال هوا را به شکل محوری انتقال داده و برای افزایش سرعت جریان هوا از عرض پره ها کمک می گیرند و اندازه عرض پره متناسب با ظرفیت هوادهی کولر ساخته می شود. فن آکسیال یک فن دمنده بوده و هوای گرم با چرخش آب بر روی پد خنک شده و به محیط کاربری پرتاب می شود. کولر آبی فن آکسیال برای فرستادن هوای سرد به داخل سالن نیازی به کانال کشی ندارند و به شکل مستقیم در محیط قرار می گیرند

 

 

از دیگر نکات متمایز کننده کولرهای آبی سانتریفیوژی و آکسیال به نحوه اتصال فن به الکتروموتور می باشد که در کولر آبی صنعتی آکسیال، فن به طور مستقیم به الکتروموتور وصل شده و به شکل یکپارچه می باشند. در این کولرها از قطعات شفت و تسمه و فولی استفاده نگردیده به همین علت دستگاه در مقایسه با دیگر کولرهای آبی عمر طولانی داشته و درصد استهلاک آن بسیار کم می باشد. همینطور یکپارچه بودن فن وموتور کولر آبی فن آکسیال سبب شده تا مصرف انرژی در دستگاه کمتر از دیگر مدل های آن باشد.

کولرهای آبی با فن سانتریفیوژی، موتور کولر به واسطه یک تسمه به موتور وصل شده است. فن های سانتریفیوژی دارای ساختاری مستحکم و بادوام می باشند و عملکرد فن بسیار کم صدا بوده و هزینه فن های سانتریفیوژی در مقایسه با دیگر انواع کولرهای آبی، ارزان تر می باشد. از مزیت های دیگر کولرهای آبی با فن سانتریفیوژی می توان به قابل استفاده بودن این کولرها در محیط های آلوده به مواد خورنده یا فرسایشی اشاره نمود که کارآیی خوبی دارند.

کلمات کلیدی: کولر صنعتی- کولر سلولزی- کولرسانتریفیوژ-کولر آبی- کولر آبی صنعتی- پد کولر- کولر آکسیال- کولر صنعتی آبی – کولر آبی صنعتی- کولر صنعتی آکسیال- کولر آکسیال آبی- کولر آبی سلولزی- کولر سالن تولید- کولر صنعتی کارخانه- کولر صنعتی گلخانه- کولر گلخانه – پد کولر گلخانه – کولر آبی صنعتی گلخانه – کولر آبی انبار صنعتی – قیمت کولر آبی صنعتی – سیستم های مه پاش – سیستم مه پاش گاوداری – کولرکارگاهی – کولر آبی تجاری – کولر صنعتی بدون کانال- پدکولر آبی