کولر آبی سلولزی روبروزن و بالازن

sarmayeshi 1 896x313 - کولر آبی سلولزی روبروزن و بالازن

انواع کولرهای آبی سلولزی روبروزن و بالازن سرماسان

بهترین گزینه کولرهای صنعتی، کولرهای صنعتی آبی سرماسان بدلیل خاصیت جذب بیشتر آب در پد سلولزی بجای پوشال و همچنین قرارگیری لایه های منظم، موج دار و یکنواخت سلولز در کنار هم، توزیع یکنواخت آب بر روی پد سلولزی و در نتیجه وجود بیشترین سطح تماس موثر بین هوای عبوری و سطح مرطوب پد سلولزی، باعث ایجاد خنکی بیشتر ( حدود 2 تا 3 درجه سانتیگراد بیشتر از کولرهای با پوشال) و عدم انتقال ذرات معلق هوا و باکتری‌ها به داخل کانال کولر می‌شود و در دو نوع با فن آکسیال و فن سانتریفیوژ طراحی و تولید می‌شوند.

IMG 3608 1024x683 - کولر آبی سلولزی روبروزن و بالازنکولر آبی سلولزی آکسیال سرماسان

کولرهای آبی فن آکسیال سرماسان که در واقع کولر آبی با یکطرف پد سلولزی و دارای فن آکسیال می‌باشند. با ویژگی‌های منحصر به‌فردی مانند سادگی در طراحی، بازده انرژی بالا (رده A)، مصرف برق اندک، قابل استفاده در کمترین فضای مناسب نصب، هزینه راه اندازی کم، سهولت در تعمیر و نگهداری و …. برای استفاده در:

کارگاه‌ها، انبارها، کارخانه‌ها، سالن‌های پرورش گل و گیاه، سالن‌های گاوداری و مرغداری و … بسیار مفید و کارآمد می‌باشند. کولر آبی فن آکسیال انرژی قابلیت تبدیل هوای گرم و خشک را به هوای خنک و مرطوب با استفاده از سیستم سرمایش تبخیری دارا می‌باشد.

دارای پد سلولزی 

واسطه تبخیر که سطح تماس بسیار زیاد و منظم بین آب و هوا را ایجاد می‌کند. با توجه به خاصیت جذب بالای آب در پد سلولزی، هوای خنک و پاک تامین می‌شود. در عین حال ماندگاری آن بیشتر از پوشال می‌باشد. علاوه بر این بازده سرمایش پد سلولزی در مقایسه با پوشال معمولی بیشتر است و این بازده سرمایش در مدت زمان کارکرد ثابت می‌ماند در حالیکه بازده سرمایش پوشال پس از یک مدت کاری کوتاه کاهش می‌یابد. افزایش بازده سرمایش، کاهش برق مصرفی، ثبات در بازده سرمایش با توجه به مدت زمان کارکرد و عمر مفید بیشتر از مهمترین مزایای بارز پد سلولزی می‌باشد. لازم بذکر است عدم انتقال گرد و غبار به داخل فضا و تامین هوای پاک از دیگر مزیت‌های بارز این واسطه تبخیری می‌باشد.

 

کلمات کلیدی: کولر صنعتی- کولر سلولزی- کولرسانتریفیوژ-کولر آبی- کولر آبی صنعتی- پد کولر- کولر آکسیال- کولر صنعتی آبی – کولر صنعتی آبی- خرید کولر آبی صنعتی- کولر صنعتی آکسیال- کولر آکسیال آبی- کولر آبی سلولزی- کولر سالن تولید- کولر صنعتی کارخانه- کولر صنعتی گلخانه- کولر گلخانه – پد کولر گلخانه – کولر آبی صنعتی گلخانه –کولر آبی انبار صنعتی – قیمت کولر آبی صنعتی

 

X