تفاوت پد کولر گلخانه سرماسان با سیستم پد و فن

خرید پد کولر scaled 1 900x313 - تفاوت پد کولر گلخانه سرماسان با سیستم پد و فن

برای سرمایش گلخانه، پد کولر یکی از مهم‌ترین و البته مطمئن‌ترین سیستم‌ها است. پد کولر گلخانه‌ای سرماسان جایگزین پد و فن کولر است که مناسب‌ترین گزینه جهت سرمایش یکنواخت فضای سالن گلخانه می‌باشد.

شرکت سرماسان تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های سرمایشی در ایران می‌باشد که دستگاه «پد کولر» را با طراحی زیبا و متنوع جهت سرمایش یکنواخت برای استفاده در انواع سالن‌های گلخانه‌ای در کشت‌های آب و هوایی مختلف تولید و عرضه می‌نماید.

مزیت‌های پدکولر گلخانه‌ای سرماسان

از جمله مزایای پد کولر سرماسان، که آن را نسبت به دیگر برندها متمایز کرده است، «کاهش چشم‌گیر دمای سالن»، «پرتاب هوای ایده‌آل تا ۴۰ متر»، «افزایش رطوبت سالن گلخانه تا ۶۰ درصد»، «کاهش مصرف آب و برق نسبت به سایر سیستم‌های سرمایشی»، «گردش و توزیع یکنواخت هوا در سالن»، «افزایش بهره‌وری و کیفیت محصول» و… می‌باشد.

DSC 3681 1024x683 - تفاوت پد کولر گلخانه سرماسان با سیستم پد و فنبرخی از تفاوت‌های پدکولر گلخانه ای سرماسان با سیستم پد و فن:

لازم به ذکر است، با توجه به دیگر سیستم‌های موجود در بازار، می‌توان متوجه شد پد کولرهای گلخانه‌ای سرماسان بهترین و مدرن‌ترین گزینه برای سرمایش گلخانه می‌باشد، که توسط مهندسان ایرانی با بهترین قطعات و در کیفیتی عالی تولید و عرضه می‌شود و توانسته پاسخ بسیاری از مشکلات گلخانه‌داران در زمینه سرمایش گلخانه را بدهد.

** مجله سرماسان را دنبال کنید.

یک نیاز مبرم دیگر سالن‌های گلخانه‌ای، گرمایش آن و استفاده از تجهیزات مرغوب است. شرکت گرماسان مدرن‌ترین و با اعتبارترین، برند فعال در این حوزه می‌باشد که سیستم‌های «هیتر تابشی لوله‌ای» و «کوره هوای گرم» را جهت گرمایش فضای گلخانه تولید و عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید «مجله گرماسان» را دنبال کنید.

X