رفع گرما با سیستم‌های مه پاش

رفع گرما با سیستم‌های مه پاش

سیستم مه پاش چیست؟!

سيستم مه‌ پاش سرماسان يک دستگاه بسيار موثر و کارا جهت تامين رطوبت و خنک کردن محیط می‌باشد. در تعریفی مختصر این ابزار می‌توان گفت: از یک پمپ فشار قوی و تعدادی نازل مه پاش تشکیل شده که آب را به میلیون‌ها ذره کوچک‌تر از قطر موی انسان تبدیل می‌کند، این ذرات ریز در برخورد با هوا به سرعت تبخیر می‌شوند که این فرآیند موجب خنک کاری و افزایش رطوبت می‌شود.

اساس کار سیستم مه‌ پاش، خروج آب از دهانه بسیار کوچک نازل‌های مه پاش تحت‌ فشار ۷۰ بار می‌باشد. در این فرایند مجموعه موتور و پمپ وظیفه تأمین فشار لازم برای کارکرد مجموعه را به عهده دارد. شیلنگ آب فشار بالای تولید شده از هر پمپ را به محل خروج آب یعنی نازل‌ها می‌رسانند و آب پرفشار از مسیر نازل‌های مه پاش به بیرون پرتاب می‌شود.

با توجه به آغاز فصل تابستان و افزایش دمای هوا، سیستم مه‌پاش در فضاهای باز تفريحي و تجاری از قبیل سواحل، هتل‌ها و تالارها، پارک‌ها و همچنین فضای سبز ویلاها جهت خنک کردن و لطافت هوا کاربرد فراوانی دارد و خنکی خاصی را به افراد منتقل می‌کند.

نصب بسیار سریع بدون محدودیت در مساحت و با قابلیت توسعه، راندمان بالا، قیمت پایین با عمر مفید بسیار طولانی فقط بخشی از مزایای سیستم مه پاش سرماسان می‌باشد.

مه پاش*** برخی از مزایای سیستم مه‌پاش

  • تامین رطوبت مورد نیاز سالن به صورت اتوماتیک
  • کاهش مشکلات تنفسی به دلیل امکان ضدعفونی کردن هوای سالن
  • حشرات و گرد و خاک و بو کنترل می‌شود و می‌توان فضاهای مورد نظر را ضد عفونی کرد.
  • استفاده از شلنگ‌های با بهترین کیفیت و مقاوم در برابر پوسیدگی
  • صرفه جویی در مصرف برق برای تامین هوای خنک
  • صرفه جویی قابل توجه در مصرف آب برای تامین رطوبت مورد نیاز

برای آشنایی بیشتر با محصولات ما می‌توانید با مجله سرماسان همراه شوید.